Vefat Edenler

İSMAİL HAKKI YILMAZ Vefat Tarihi: 26.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Meliha Yılmaz' ın eşi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü çalışanlarından Hakan Yılmaz ve Ayten Yılmaz' ın babası Teski çalışanlarından Uğur Yılmaz' ın dedesi Karaevli altı Sitesi emeklilerinden İsmail Hakkı YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Camiden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEDAT ARSLAN Vefat Tarihi: 25.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhume Emine Arslan'ın eşi, Sevdiye Aslan, Fatma Yiğit, ve Sedat Arslan'ın babaları Sedat Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MURAT KIRMIZIGÜL Vefat Tarihi: 25.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Nilgün Kırmızıgül' ün eşi Samet, Orhan ve Kubilay Kırmızıgül' ün babası Karahisarlı Mahallesinden Orhan Kırmızıgül' ün oğlu Kaçamak İnternet Cafe'nin sahibi Murat KIRMIZIGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ayşe Hasan Elmas Caminden kaldırılacak olup, Yeni Çiftlik Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HİLMİYE DEMİR Vefat Tarihi: 25.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Osman Demir'in eşi, Zeki, Hilmi, Hüseyin ve Nuri Demir'in anneleri Hilmiye Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sırtbey Caminden kaldırılacak olup, Sırtbey Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN BALCI Vefat Tarihi: 24.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Raile Balcı'nın eşi Ercan ve Erol Balcı'nın babaları Hüseyin Balcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
TEVFİK VOLKAN Vefat Tarihi: 24.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Remziye Volkan'ın eşi Hasan Volkan; Sevil Yavuzcan ve Suat Volkan'ın babaları Derya Yavuzcan'ın dedesi Tevfik Volkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÜMMÜHAN BOZKURT Vefat Tarihi: 23.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Recep Bozkurt'un eşi Merhum Hasan Alak'ın kardeşi Ertan Alak ve İsmail Alak'ın halası Ümmühan Bozkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ormanlı Caminden kaldırılacak olup, Ormanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ZEYNEP USTA Vefat Tarihi: 22.01.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Usta' nın eşi Salih Usta, Hidayet Usta, Nihat Usta, Nezahat Gül ve Nefise Kurtuluş'un annesi Zeynep USTA vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi Namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020