Vefat Edenler

MEHMET GEYİK Vefat Tarihi: 20.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden Zekiye Geyik'in eşi, Feruzat ve Hülya'nın babaları, Erdinç, Ertuğrul ve Ercan Geyik'in ağabeyleri, Rahmetli Ali Geyik ve Arife Geyik'in oğulları Mehmet Geyik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
OSMAN KARADAĞ Vefat Tarihi: 20.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacakılavuz Mahallesi sakinlerinden Şengül Karadağ'ın eşi Hakan ve Kemal Karadağ'ın babası Remziye Karadağ ve Fevziye Biberci'nin kardeşi Y.S.E'den emekli Ahmet Karadağ'ın oğlu Osman Karadağ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacakılavuz caminden kaldırılacak olup,Karacakılavuz mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MÜNÜS ASLAN Vefat Tarihi: 19.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Nadir Aslan'ın eşi Nurşah Aslan'ın annesi Münüs Aslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu İlçesi Çene mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞERİFE GÜNER Vefat Tarihi: 19.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden (Merhum) Remzi Güler'in eşi Hüseyin, (Merhum) Üzeyir, Fatma, (Merhum) Hasan Güner'in anneleri Emekli Köy Korucusunun eşi Şerife Güner vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Yörükler Caminden kaldırılacak olup, Yörükler Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
KADRİYE GÖLGE Vefat Tarihi: 19.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden (Merhum) Nazif Gölge'nin Eşi Erol, Mehmet, Remziye, Ayşe, Ertuğrul Gölge'nin anneleri Kadriye Gölge vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Ebrubekir Sıddık Caminden kaldırılacak olup, Karansıllı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAVUZ KURT Vefat Tarihi: 18.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Çetin Baran ve Buse Zeynep' in babası Fikriye Kurt' un kardeşi Yavuz KURT vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÇAĞATAY ÇALIŞKAN Vefat Tarihi: 18.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Emel Çalışkan ve ayakkabıcı Can Ustanın oğlu Selay Çalışkan' ın kardeşi Çağatay ÇALIŞKAN vefat etmiş. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
METİN UTKULAR Vefat Tarihi: 18.04.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Merih ve Cafer Mutlu Utkular' ın babası Köy Hizmetlerinden emekli inşaat mühendisi Metin UTKULAR vwefat etmiştir. Cenazesi bugün Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020