Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
İHSAN DEMİRBAŞ Vefat Tarihi: 2018-02-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden,Berrin Demirbaş'ın eşi,Tarkan ve Ersan Demirbaş'ın babası,Yılmaz,Nebahat,Ayşe,Şükriye ve Bilgin'in kardeşleri İhsan Demirbaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ebubekir Sıddık caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
BEDRİ İLİKHAN Vefat Tarihi: 2018-02-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden,Aynur İlikhan'ın eşi,Veis,Esra,Emre ve Emel İlikhan'ın babası,Şükrü İlikhan ve Fatma İlikhan'ın kardeşi Bedri İlikhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Soğukkuyu caminden kaldırılarak Uçmakdere mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
RAHMİYE PALABIYIK Vefat Tarihi: 2018-02-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Merhum Mustafa Palabıyık'ın eşi, Recep Palabıyık, Ayşe Mutafçı, Fatma Çetin ve Bakire Doğuş'un annesi, Rahmiye Palabıyık vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Develi Caminden kaldırılarak, Develi Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15: 00'da Soylu Kıraathanesi Önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞERİFE TOKATLI Vefat Tarihi: 2018-02-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Şarköy-Beyoğlu Mahallesi sakinlerinden, Merhum İsmail Tokatlı'nın eşi, Recep, Hasan ve Merhum Şaban Tokatlı'nın annesi, Şerife Tokatlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Beyoğlu Caminden kaldırılarak, Beyoğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'da Beyoğlu Derneği önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
TÜRKAN KUTLUK Vefat Tarihi: 2018-02-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden, Merhum Şöför Halil Kutluk'un eşi, Sabriye Erdüvenci, Sabri ve Necla Kutluk'un anneleri Türkan Kutluk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Kamilağa Cami'nden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
YUSUF BALI Vefat Tarihi: 2018-02-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Hasan,Mustafa,Ali,Hafize,Bahriye ve Hayriye Balı'nın babaları Işıklar eşrafından Yusuf Balı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Işıklar Caminden kaldırılarak Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00'da Tepe Değirmenler Caddesi Yalkın Eczanesi önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
REMZİ GİRİT Vefat Tarihi: 2018-02-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Asiye Girit'in eşi Cavidan,Nurettin,Yüksel ve Gönül Girit'in babaları Remzi Girit vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN YÜKSEL Vefat Tarihi: 2018-02-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Dağyenice Mahallesi sakinlerinden, Gülseren Yüksel'in eşi, Havva Levent, Nesrin, Pervin ve Yeliz'in babası, Hasan Yüksel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dağyenice Caminden kaldırılarak, Dağyenice Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Dağyeniceliler Derneği önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|