Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
HACER ÇETİN Vefat Tarihi: 2017-06-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi Sakinlerinden, Emekli Öğretmen Şahser Met'in annesi, Özgür Met'in anneannesi, Hacer Çetin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamilağa Caminden kaldırılarak, Ortaca Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NACİYE ÖZDEMİR Vefat Tarihi: 2017-06-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü eşrafından, Merhum Mustafa Özdemir'in eşi, Otogar esnafından Orhan Özdemir, Turhan Özdemir ve Hanife Civelek'in annesi, Burhan Özdemir'in babaannesi, Naciye Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HALİL SAMİ HÜNERLİ Vefat Tarihi: 2017-06-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Osman,İsmail ve Yücel Hünerli'nin babası Halil Sami Hünerli vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Kermeyan Caminden kaldırılarak Kermeyan Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET ŞEN Vefat Tarihi: 2017-06-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Vasfiye Şen'in eşi, Hüseyin, Mehmet,Kerime ve Gülsüm'ün babası, Ahmet Şen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Efendi Caminden kaldırılarak, Yazır Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET AKBAŞ Vefat Tarihi: 2017-06-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Hatice Akbaş'ın eşi Nuriye,Nurgül ve Ümmügül'ün babası Ahmet Akbaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılarak Gazioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da hane önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur
HASAN ÇAKIR Vefat Tarihi: 2017-06-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Ballısüle Mahallesi sakinlerinden, Kadir Çakır ve Merhum Ayşe Çakır'ın oğlu, Naciye Çakır'ın eşi, Hakan Çakır, Nesrin ve Neslihan'ın babası, Ahmet ve Selver'in abisi, Hasan Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ballısüle Caminden kaldırılarak Ballısüle Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Endüstri Meslek Lisesi önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
KADİR DEMİR Vefat Tarihi: 2017-06-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Sevim Demir'in eşi Serkan ve Serpil Demir'in babaları Kadir Demir vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı Caminden kaldırılarak Kaşıkçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyulur.
EMİNE ÇAKIR Vefat Tarihi: 2017-06-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden sanayi esnaflarından Merhum Mehmet Ali Çakır'ın eşi Mehmet Demir,Salih ve Zafer Çakır,Şenay Tabak'ın anneleri Emine Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selimiye Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
|