vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

AYŞE YAKUT Vefat Tarihi: 2019-09-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü eşrafından, Merhum İğneci Abdullah Yakut'un eşi, Hatice, Nuran ve İbrahim Yakut'un annesi, Öğretmen İsmet kır ve Emekli Öğretmen İsmail Turhan ve Hülya Yakut'un kayınvalideleri Ayşe Yakut vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeniköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Yakut ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDOĞAN BİRTEK Vefat Tarihi: 2019-09-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Erhan,Burhan ve Gürhan'ın babası Erdoğan Birtek vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Birtek ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAMİDE DEMİR Vefat Tarihi: 2019-09-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden DMR marketleri sahibi Mehmet Demir ve Ali Demir'in annesi Hamide Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Demir ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NURETTİN YILDIRIM Vefat Tarihi: 2019-09-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Samiye Yıldırım'ın eşi Semra ve Arif Yıldırım'ın babası Müzeyyen Arslan ve Alattin Yıldırım'ın kardeşi Eski Sanayi Eşrafından Nurettin Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Gazi Murat bey caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Yıldırım ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ENDER RENDE Vefat Tarihi: 2019-09-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Nimet Rende'nin eşi Eski Sanayi Eşraflarından Keresteci Ender Rende vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Rende ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NAMIK YÜKSEL Vefat Tarihi: 2019-09-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ Esnaflarından, Hamdiye Yüksel'in eşi, Süleymanpaşa Yazı İşleri Müdürü Hafize Çelik, Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinden Türkan Tekiner ve Münevver Erdem'in babası,Hükümet Caddesi esnaflarından Terzi Namık Yüksel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Karahisarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Yüksel Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NESLİ YILMAZ Vefat Tarihi: 2019-09-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum Ramadan Yılmaz'ın Ramazan , Mümin ve Aliye'nin annesi Nesli Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Yılmaz ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM YAVUZ Vefat Tarihi: 2019-09-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karahisarlı Mahallesi sakinlerinden Emel Yavuz'un eşi Arzu Mutlu ve Seda Yerlikaya'nın babaları Merhum Nail Yavuz Tahir Yavuz Merhum Halil Yavuz Kamil Yavuz Seynur Dönmez Aynur Katırcı ve Ayşe Sevim'in kardeşleri İbrahim Yavuz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karahisarlı caminden kaldırılacak olup Karahisarlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Yavuz ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.