Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

MEHMET MUHAMMED GARİP Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Fikriye Garip'in eşi, Zeynep, Ahmet. Ayşe ve Fatma'nın babası, Mehmet Muhammed Garip vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Garip Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
VASIF AKSOY Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Umurbey mahallesi İbrahim Aksoy'un babası, Serkan Çetin ve Sercan Aksoy'un dedesi Vasıf Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Umurbey caminden kaldırılarak Hayrabolu Umurbey mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aksoy ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
MÜRVET SELÇUK Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Eşrafından, İsmail Selçuk'un eşi, Recep, Recail, Mefail Selçuk ve Nuray Boyvat'ın annesi, Mürvet Selçuk vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Selçuk Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İSMAİL HAKKI ÖZKAYA Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Fevziye Özkaya'nın eşi Naim Özkaya, Nilda Can ve Ceylan Yırcı'nın babaları Tekel'den emekli İsmail Hakkı Özkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Eski Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özkaya ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET ÖZER Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Vildan Özer'in eşi Yavuz Mahallesi Eski Muhtarlarından Merhum Hasan Özer ve Şerife Özer'in babaları Ecem Özer'in dedesi Nurcan Özer'in kayınpederi Mehmet Özer vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup.Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Özer ailesine başsağlığı diler.Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜBECCEL GENÇKAL Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Hasan Hüseyin Gençkal'ın eşi Sultan Esen, Nuran Özkan, Fatma Akyol ve Nurettin Gençkal'ın anneleri Mübeccel Gençkal vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gençkal ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İLKBAHAR YELKEN Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Kamil Yelken'in eşi Ali Şakir Özbunar'ın annesi İlkbahar Yelken vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yelken ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM ÖRNEK Vefat Tarihi: 2020-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip mahallesi sakinlerinden Ekrem Örnek'in babası İbrahim Örnek vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup, Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Altınova Vedat Çeliker okul önünden araç kaldırılacaktır. Örnek ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|