Vefat Edenler

MEHMET EREN Vefat Tarihi: 2019-01-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Soylu Mahallesi Sakinlerinden Hamdiye Eren'in eşi Emine Temizel, Rahmiye Olcay, Ahmet Eren, Şükriye Ege ve Ümmügül Öztürk'ün babaları Mehmet Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Soylu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat:14:30 da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
KEMAL ERASLAN Vefat Tarihi: 2019-01-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Merhum Hamiyet Eraslan'ın eşi Tekirdağ Esnafı Neşe Optik İhsan Eraslan Merhum Kader Eraslan ve Yusuf Eraslan 'ın babaları Cengiz Optik Cengiz Nadi Özer'in babaları Kemal Eraslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
BİRSEN AYAZ Vefat Tarihi: 2019-01-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden merhum Niyazi Ekrem Ayaz'ın eşi Meral Türüdü,Davut İmdat Türüdü, Nihal,Nilgün ve Emel'in annesi Birsen Ayaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
GÜL SEVİM ÜSTÜN Vefat Tarihi: 2019-01-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Uçmakdereli Üzeyir Üstün'ün eşi Elif Üstün'ün annesi Gülfiye Hamit Halit ve Gülcan'ın kardeşleri Gül Sevim Üstün vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
RIZA SELMAN SÖZÜGÜZEL Vefat Tarihi: 2019-01-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Ziraat Bankasından Emekli Müzeyyen Sözügüzel'in eşi Galip Sözügüzel ve Sema Sözügüzel Mayadağlı'nın babaları Boşnak Hayri'nin damadı Rıza Selma Sözügüzel vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HADİYE ŞİMAY Vefat Tarihi: 2019-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Osmanlı mahallesi sakinlerinden, Merhum Hüseyin Şimay'ın eşi, Muzaffer Şimay, Merhum Hürmüs Yakut, Şerefnur Korkmaz, Nurşen Önbey ve Kadriye Gülseren'in annesi, Mehmet Mercan'ın ablası, Hadiye Şimay vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Caminden kaldırılarak, Osmanlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:30'da Köprübaşı Mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
PERİHAN ATAKAN Vefat Tarihi: 2019-01-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ eşrafından, Merhum eski Tekirdağ Veteriner Müdürü Ahmet Atakan'ın eşi, Emekli Müzik Öğretmeni Can Atakan ve Teski Makina İkmal Daire Başkanı Hakan Atakan'ın annesi, Arzu Atakan ve Gazeteci Necla Atakan'ın kayınvalidesi, Emekli Tarih Öğretmeni Perihan Atakan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Muratbey Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞABAN KAVÇAKAN Vefat Tarihi: 2019-01-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacamurat mahallesi sakinlerinden Kadriye Kavçakan'ın eşi Muammer ve Nedim Kavkaçan'ın babası Şaban Kavçakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacamurat caminden kaldırılarak Karacamurat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:0'de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.