Vefat Edenler

HALİME TAŞKIN Vefat Tarihi: 04.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Metin, Kerem ve Zeki Taşkın'ın annesi Halime Taşkın vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BİLAL BORAZAN Vefat Tarihi: 04.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhume Mümine'nin eşi Yusuf, Muammer, Enver, Fatma, Meryem ve Kezban'ın babası Bilal Borazan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sağlamtaş Mahallesi Caminden kaldırılacak olup, Sağlamtaş Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30 da Çınarlı Mahallesi Sağlamtaşlılar Yardımlaşma Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SABRİ ÇELTİKOĞLU Vefat Tarihi: 04.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tatarlı Mahallesi sakinlerinden Fatma Çeltikoğlu'nun eşi Hayri Çeltikoğlu, Emine Hata ve Meliha Ülker'in babaları Sabri Çeltikoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Tatarlı Caminden kaldırılacak olup, Tatarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Tatarlı Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Nihat BEDİR Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Seyat ve Cihat Bedir'in kardeşi Fevzi Bedir'in yeğeni Nihat Bedir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Hacı Elmas caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EROL DİNÇÇİ Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Tamer Dinççi'nin amcası Eski Balıkçı Erol Dinççi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ DEMİR Vefat Tarihi: 03.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Harun, Sevilay, Güray ve Günay Demir'in babaları Ali Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Malkara-Yörük caminden kaldırılacak olup, Malkara-Yörük mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BEATRİS İLHAN Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Metin İlhan'ın eşi Deniz İlhan'ın annesi Öğretmen Salih İlhan ve Rukiye İlhan'ın gelini Beatris İlhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SEYİT ÇELİK Vefat Tarihi: 02.07.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Seden ve Çiğdem'in babası Seyit Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020