Vefat Edenler

ÖMER AKIN Vefat Tarihi: 22.03.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Resmiye Akın'ın eşi Fatma Sezer , Serkan Akın ve Erkan Akın'ın babaları İsmail Akın , Enver Akın , Mustafa Akın , Muthiş Akın ve Hidayet Tokatlı'nın kardeşleri Ömer Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazı Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
OSMAN KARACALAR Vefat Tarihi: 19.03.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Muhterem Karacalar'ın eşi Alev Esidar ve Pınar Tezgel' in babası Osman KARACALAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA CİN Vefat Tarihi: 19.03.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Nevriye Cin'in eşi Hakan ve Fatih Cin'in babası İbrahim ve Melahat Cin'in oğlu Devlet Hastanesi teknisyenlerinden Mustafa CİN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Kamil Ağa Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEVZİ KATIRCI Vefat Tarihi: 15.03.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden Yağcı Mahallesi Muhtarı Mehmet Katırcı'nın babası Fevzi Katırcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yağcı mahalle caminden kaldırılacak olup,Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NADİR ÖZDEN Vefat Tarihi: 08.03.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Merhum Vasıf Özden'in eşi, Ahmet Özden, Merhum Rafet Özden, Saadet Azgüler, Gülfer Beygirci ve Yüksel Uyanık'ın anneleri, Nadir Özden vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi Caminden kaldırılacak olup, Fahrioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AYŞE NEDRET TANYEL Vefat Tarihi: 02.03.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden; Merhum Şafak Tanyel'in eşi, Tansel ve Gözde'nin anneleri Ayşe Nedret Tanyel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN KÜÇÜKYORULMAZ Vefat Tarihi: 23.02.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Mukadder Küçükyorulmaz'ın eşi, Mesut, Nesip, İbrahim ve Mustafa Küçükyorulmaz'ın babaları, Hüseyin Küçükyorulmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HAMDİ KAZGAN Vefat Tarihi: 19.02.2023
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami - Ortacami mahallesi sakinlerinden Ayşe Kazgan'ın eşi, Mehmet Kazgan'ın oğlu ,Doğukan Kazgan'ın babası Hamdi Kazgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020