Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
ABDULLAH BULGURCU Vefat Tarihi: 2017-08-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Ayşe Bulgurcu'nun eşi Aysel,Aslı, Ayhan ve Ayşegül Bulgurcu'nun babaları Emekli Astsubay Abdullah Bulgurcu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şefaat camiinden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MÜMİN PALA Vefat Tarihi: 2017-08-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Esendik köyünden Hasan Pala'nın oğlu Güngör ve Fahrettin Pala'nın babası Feride,Hatice,Hanife ve Mehmet Pala'nın ağbileri Mümin Pala vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çınarlı Yeni Hacı Kamil Ağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
CEMİLE GÜLTEN YILMAN Vefat Tarihi: 2017-08-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Aybüke GÖNÜL'ün annesi Süleyman,Halil,Hanife,Nuriye Nurten ve Ayten'in kardeşleri eski Belediye su ustalarından merhum Hasan YILMAN' ın kızı Cemile Gülten YILMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MÜNEVVER BAYAR Vefat Tarihi: 2017-08-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Merhum Yakup Bayar'ın eşi, Yusuf Bayar, Merhum İsa Bayar, Şaban Bayar ve Yılmaz Bayar'ın annesi, Münevver Bayar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Araphacı Caminden kaldırılarak, Araphacı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da 100. Yıl Mahallesi Talih Sokak Bayar Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
CELİL SARIGÖZ Vefat Tarihi: 2017-08-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami Mahallesi sakinlerinden Yücel Sarıgöz'ün eşi Ahmet ve Gamze Sarıgöz'ün babaları Celil Sarıgöz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi camiinden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurlur.
NEFİSE AYVAZ Vefat Tarihi: 2017-08-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Merhum emekli Polis memuru Şevki AYVAZ'ın eşi Nefise AYVAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET YÜKSEL Vefat Tarihi: 2017-08-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çanakçı Mahallesi sakinlerinden Erdinç ve Erdoğan YÜKSEL'in babası Cüneyt YÜKSEL'in dedesi Ahmet YÜKSEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çanakçı caminden kaldırılarak Çanakçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Özdemirler Yapı Market önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FİKRET CAN Vefat Tarihi: 2017-08-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Zekiye Can'ın eşi Ecevit Can ve Sibel Öztunalı'nın babaları Fikret Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova Birinci camiden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|