Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
FATMA GÜLSEREN İNAN Vefat Tarihi: 2017-12-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Namık Kemal Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail Hakkı İnan'ın eşi, Çağdaş İnan'ın annesi Fatma Gülseren İnan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazi Murat Bey caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞEVKET ÇETİN Vefat Tarihi: 2017-12-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Çetin'in eşi Asiye Eyen, Sevgi Tülcüoğlu,Bilal ve Cevdet Çetin'in babaları Şevket Çetin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Zafer Mahallesi Özgürler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur
FATMA KAYA Vefat Tarihi: 2017-12-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Hamdi Kaya'nın eşi Bayındırlıktan emekli Ayşe Özkan'ın annesi Emekli Öğretmen Basri Özkan'ın kayınvalidesi Eczacı Emre Özkan'ın anneannesi Hatice Tezcan'ın ablası Fatma Kaya vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Bey Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
KEMAL YELKALAN Vefat Tarihi: 2017-12-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Neşecan Ateş'in babası, Osman Ateş'in kayınpederi, Serkan Ateş'in dedesi, Kemal Yelkalan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra, Vedat Çeliker Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MÜMİN URUÇ Vefat Tarihi: 2017-12-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Gülsüm Uruç'un eşi Çetin,Metin,Aysun ve Ayşen'in babası Devlet Hastanesinden emekli aşçı Mümin Uruç vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamilağa Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
OSMAN SERDAR Vefat Tarihi: 2017-12-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çorlu Eşrafından, Aynur Serdar'ın eşi, Deniz ve Duygu Serdar'ın Babası, Emekli Polis Memuru, Osman Serdar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra, Çorlu Merkez Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
YAŞARİYE İLBASAN Vefat Tarihi: 2017-12-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Şaraphaneden emekli Merhum Necmettin İlbasan'ın eşi Neşe Komşu,Hülya Karateke ve Sertaç İlbasan'ın anneleri Yaşariye İlbasan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Efendi Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MELİHA DAĞLIOĞLU Vefat Tarihi: 2017-12-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden,Merhum Zeki DAĞLIOĞLU'nun eşi,Fatma ÜÇGÜL,Ayşen KELEKÇİ ve Sabiha ŞAYLAN'ın annesi Meliha DAĞLIOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra 100 yıl mahallesi Hacı İlbey caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
|