Vefat Edenler

AHMET ÖZEN Vefat Tarihi: 2018-11-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Mehmet,Süleyman,Mustafa ve Ayşe Özen'in babaları usta Ahmet Özen vefat etmiştir.Cenezesi bugün öğlen namazından sonra Yukarıkılıçlı caminden kaldırılarak Yukarıkılıçlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ADEM DEMİR Vefat Tarihi: 2018-11-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Ülfet Demir'in eşi Ünal Hüseyin ve Sibel'in babaları Tuhafiyeci Selma Demir'in kayınpederi Adem Demir vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Malkara Balabancık caminden kaldırılarak Balabancık mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da vatan bilgisayar önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NURGÜL KOÇ Vefat Tarihi: 2018-11-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Yıldıray Koç'un eşi Yıldırım Koç ve Burcu Aydın'ın anneleri Nurgül Koç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET ORMANCI Vefat Tarihi: 2018-11-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Havva Ormancı'nın eşi, Müge, Bilge ve Esra'nın babası, Tekel Şarap Fabrikasından emekli Mehmet Ormancı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ZİKRİ ŞİRİN Vefat Tarihi: 2018-11-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas Mahallesi sakinlerinden Zeynep Şirin'in eşi Sahil Taksi Esnaflarından Zafer ve Mustafa Şirin'in babaları Zikri Şirin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Köseilyas caminden kaldırılarak Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NURDAN TOKUÇ Vefat Tarihi: 2018-11-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden İsmail ve Fatma Tokuç'un kızı Hülya,Ramiz ve Cavit Tokuç'un kardeşi Nurdan Tokuç vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından Yörük caminden kaldırılarak Malkara Yörük Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:40 ta Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN GEZER Vefat Tarihi: 2018-11-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden, Fatma Gezer'in eşi, İrfan, Belgin ve Merhum İsmail Gezer'in babası, Eski İnşaat ustalarından Hüseyin Gezer vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılarak, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
TAŞKIN DEMİROĞLU Vefat Tarihi: 2018-11-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Merhume Gülten Demiroğlu'nun eşi Volkan ve Canan Demiroğlu'nun babaları Merhum Mehmet Kartaldoğan'ın eniştesi Taşkın Demiroğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.