Vefat Edenler

FATMA YÜCEBAŞOĞLU Vefat Tarihi: 2018-09-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Futbol Hakemlerinden Murat Yücebaşoğlu'nun annesi Fatma Yücebaşoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Altınova Yeni camiden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SALİME GELİR Vefat Tarihi: 2018-09-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Salih,Zeynep,Hilal ve Ali Osman Gelir'in ablaları Salime Gelir vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur
MUSTAFA KURNAZ Vefat Tarihi: 2018-09-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden merhum Şahver Kurnaz merhum Sabahattin Kurnaz'in oğlu merhum Mehmet Sabri Kurnaz ve Gürbüz Kurnaz'ın ağbileri Mustafa Kurnaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Softuoğlu caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
BAHATTİN ÖZEN Vefat Tarihi: 2018-09-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut Mahallesi sakinlerinden Fikret Özen'in eşi Nural Kılıç,Birol Özen ve Ali Rıza Özen'in babaları Cafer Tayyar İlkokulu emekli öğretmeni Bahattin Özen vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Karakavak caminden kaldırılarak Karakavak Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00 da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN YAVUZ Vefat Tarihi: 2018-09-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhedanlı ve Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Belediye Tasildarı Rafet Yavuz, Hikmet ve Hilmiye Yavuz'un babaları Hasan Yavuz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
BAYRAM KAYI Vefat Tarihi: 2018-09-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden, Hayriye Kayı'nın eşi, Salim, Ertan ve Ebru'nun babası, Bayram Kayı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Topağaç Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
GÜLLÜ KARAÇOBAN Vefat Tarihi: 2018-09-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden merhum Seyidettin Karaçoban'ın eşi balıkçı Nazım Karaçoban'ın annesi Güllü Karaçoban vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgürler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ELMAS SEVGİ Vefat Tarihi: 2018-09-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Sevcihan Sevgi'nin eşi, Yılmaz Sevgi ve Yıldız Can'ın babası, Elmas Sevgi vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Hasan Karaküçük Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.