Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
MUSTAFA ÇETİN Vefat Tarihi: 2018-04-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli Mahallesi sakinlerinden Şaver Çetin'in eşi Müesser Tan,Zeki ve Mert Çetin'in babaları Mustafa Çetin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Oruçbeyli Caminden kaldırılarak Oruçbeyli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE ÖNER Vefat Tarihi: 2018-04-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip mahallesi sakinlerinden merhum Ramazan Öner'in eşi Salih, Mustafa,Ayten,Şefika ve Fatma'nın anneleri Ayşe Öner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Naip caminden kaldırılarak Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Tepedeğirmenler sağlık ocağı önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
RECEP ÖRNEK Vefat Tarihi: 2018-04-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali mahallesi sakinlerinden Yaşar Örnek'in oğlu Recep Örnek vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bıyıkali caminden kaldırılarak Bıyıkali mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FAHRİ ÖZKAN Vefat Tarihi: 2018-04-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Hatice Özkan'ın eşi Latif Özkan ve Mahire Katrancı'nın babaları Melek Kaya,Vehide Sevim,Fazlı Özkan ve Mehmet Özkan'ın kardeşleri Fahri Özkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FATMA BAYKARA Vefat Tarihi: 2018-04-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı Mahallesi sakinlerinden Mehmet Baykara'nın eşi İrfan,Şükran,Türkan,Fevziye ve Recep Baykara'nın anneleri Fatma Baykara vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ormanlı Caminden kaldırılarak Ormanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
YAŞAR TAŞKANER Vefat Tarihi: 2018-04-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Sevnur Taşkaner'in eşi Şaver Taşkaner'in babası Tuncay ve Şefika Taşkaner'in kardeşleri Çiftlikönü eşrafından Yaşar Taşkaner vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
GÜLSEN YAVUZ Vefat Tarihi: 2018-04-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Eşrafından Vergi dairesinden emekli Mehmet Yavuz'un eşi Ayşe, Nilgün, Neşe, Hamdiye ve Murat Yavuz'un anneleri Gülsen Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara Hacı Salih caminden kaldırılarak Mlakara asri mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Turgut mahallesi Namık kemal caddesi No:16 önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur
MEHMET GÜNER Vefat Tarihi: 2018-04-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu- Yörükler mahallesi sakinlerinden Erol, Salim ve Halim Güner'in babaları Zeki Akman'ın kayınpederi Mehmet Güner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra hacı osman caminden kaldırılarak Hayrabolu- Yörükler mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|