Vefat Edenler

MUTLU DARICI CAN Vefat Tarihi: 25.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Ural Can'ın eşi, Buğra , Mina ve Göktuğ Can'ın annesi, Mutlu Darıcı Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Caminden kaldırılacak olup, Osmanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı Mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÜMMÜ GEDİKÇİ Vefat Tarihi: 25.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden, Neslihan Gedikçi ve Gökhan Sözen'in annesi, Eski Muhtar Remzi Onaran'ın kardeşi, Çömlekçi Bekir Onaran'ın kızı, Ümmü Gedikçi vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Barbaros eski Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜLSÜM ETİ Vefat Tarihi: 25.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden, Merhum Ali Eti'nin eşi, Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi ve Tekirdağ Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti , Prof. Dr. Fatma Eti Aslan, Prof. Dr. Ayşen Eti Sina, Sema Eti Kılıç ve Kemal Eti'nin annesi, Gülsüm Eti vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup, Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Hayrabolu otobüs durağı ve Çiftlikönü Şadırvan önünden araç kaldırılacaktır.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
SABRİYE ÇİFTÇİ Vefat Tarihi: 24.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Çİftçi'nin eşi Muzaffer Çifçi, Şerefnur Özer Mihriye Bayındır'ın annesi Sabriye Çiftçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı caminden kaldırılacak olup Kayı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz
CEMİL ONAK Vefat Tarihi: 24.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Fatma Onak'ın eşi Kader ve Barış'ın babası Cemil Onak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk caminden kaldırılacak olup Selçuk mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Merhuma Alllah' tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EŞREF ÖZLÜ Vefat Tarihi: 24.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Yörükler mahallesi sakinlerinden Ayten Özlü' nün eşi Zeynel, Sinem, Didem'in babası Yörükler mahalle muhtarı Eşref Özlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yörükler caminden kaldırılacak olup Yörükler mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA YORULMAZ Vefat Tarihi: 23.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk mahallesi sakinlerinden Hasan Yorulmaz'ın eşi Abdullah , Ali , Raif , Mustafa, Mehmet ve Ruhan Yorulmaz'ın annesi Fatma Yorulmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk caminden kaldırılacak olup Selçuk mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacak. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HİLMİYE TAŞ Vefat Tarihi: 22.09.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Ballısüle mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Taş'ın eşi Müberra, Nergüzel, Nevriye Selahattin,Sebahattin ve Cemalettin'in annesi Hilmiye Taş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ballısüle caminden kaldırılacak olup Ballısüle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Endüstri Meslek Lisesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020