Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

ŞABAN MENGİLİ Vefat Tarihi: 2020-02-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip mahallesi sakinlerinden Bahriye Mengili'nin eşi Hacer ve Fahriye Mengili'nin babası Selami Mengili'nin kardeşi Şaban Mengili vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURAY DEMİREL Vefat Tarihi: 2020-02-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Demirel'in eşi merhum Şükrü Demirel , Atakan Demirel ve Oktay Demirel'in annesi Nuray Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Efendi caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HALİL GÜNGÖR Vefat Tarihi: 2020-02-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Izgar mahallesi sakinlerinden Bekir Güngör'ün babası Halil Güngör vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhume Allah'tan Rahmet yakınlarına sabırla dileriz.
AYHAN TALAY Vefat Tarihi: 2020-02-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Necla Talay'ın eşi Fahri ve Suzan Talay'ın babası Eski Kunduracı Cavit ve Mukadder Talay'ın oğlu Arçelik Bayii Sahibi Ayhan Talay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REFİKA TAKMAZ Vefat Tarihi: 2020-02-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Takmaz'ın eşi Gülsen Dağlı, Nurten Özdabak ve Fatma Aktan'ın annesi Refika Takmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA BETÜL TURGAY Vefat Tarihi: 2020-02-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden merhum Avukat Hasan Cavit Turgay'ın eşi Aytül Turgay'ın annesi Fatma Betül Turgay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA ARSLANTAŞ Vefat Tarihi: 2020-02-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hacıköy Mahallesi sakinlerinden, Makbule Arslantaş'ın eşi, Kadriye Güçlü, Şerife Bayrak, Sevim İnce, Hediye Tezcan ve Osman Arslantaş'ın babası, Mustafa Arslantaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıköy Caminden kaldırılacak olup, Hacıköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ OSMAN DALKILINÇ Vefat Tarihi: 2020-02-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Ayşe Dalkılınç'ın eşi,Yıldız,Hatice,Ebru ve Yeliz'in babaları Tekel Şarap Fabrikasından Emekli Ali Osman Dalkılınç vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|