vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
BİRSEN GÜLGEZEN Vefat Tarihi: 2019-07-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Hacı Ferit Gülgezen'in eşi Selim Gülgezen'in annesi merhum Mefail ve Hediye Kestam'ın kızları merhum Selim Gülgezen ve Nazire Gülgezen'in gelini Hacı Birsen Gülgezen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selimiye caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gülgezen ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
MEHMET ALİ BİNGÖL Vefat Tarihi: 2019-07-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Vesile Bingöl'ün eşi, Ahmet Sinan Kevser Bingöl ve Şükran Ulutaş'ın babaları Altınova eşrafından Mehmet Ali Bingöl vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Bingöl ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
ÇİĞDEM DAL Vefat Tarihi: 2019-07-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Engin Dal'ın eşi, Mehmet Zeki Kurban'ın kızı, Aydın Kurban ve Seyfi Kurban'ın yeğeni, Çiğdem Dal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ebubekir Sıddık Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Dal ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN ALPARSLAN Vefat Tarihi: 2019-07-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Soylu mahallesi sakinlerinden Birsen Alparslan'ın eşi, Tarık, Faruk, Erdi, Ferdi, Salih, Elif ve Esra Alparslan'ın babası Hüseyin Alparslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Soylu caminden kaldırılacak olup Soylu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Alparslan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATMA TUNALI Vefat Tarihi: 2019-07-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Zübeyde Cambaz, İslam Tunalı ve Çelik Tunalı'nın annesi Fatma Tunalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sabri Çıtak caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Tunalı ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEYNEP YILDIZ Vefat Tarihi: 2019-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer nahallesi sakinlerinden merhum Salih Yıldız'ın eşi, Süleyman, Sebahat, Niyazi, Ayşe ve Fatma'nın anneleri Zeynep Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şarköy Bulgur caminden kaldırılacak olup, Şarköy Bulgur mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Zafer mahalle muhtarlığı önünden araç kaldırılacaktır. Yıldız ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜLSÜM TOPUZ Vefat Tarihi: 2019-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Eski Traktörcülerden Arif Topuz'un eşi, Kavakçeşme köyünden Nedim, Çetin, Hicret ve Hatice'nin anneleri Gülsüm Topuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılacak olup, Eski şehir mezarlığında defnedilecektir. Topuz ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜLAY CEYLAN Vefat Tarihi: 2019-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut mahallesi sakinlerinden Şerif Ceylan'ın eşi Yeliz Ceylan'ın annesi Gülay Ceylan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Ceylan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
|