Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

SADULLAH ÖNCÜ Vefat Tarihi: 2019-11-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Nazife Öncü'nün eşi Zeynep Erol ve Levent Öncü'nün babaları Hayrabolu eşrafından zeytinci Sadullah Öncü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Öncü ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YUSUF ÜSTÜN Vefat Tarihi: 2019-11-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Hüsniye Üstün'ün eşi merhume Havva Uzun, Hanife Bozkurt İsmail ve Erkan Üstün'ün babaları Yusuf Üstün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Üstün ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
METİN AYGAN Vefat Tarihi: 2019-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Özgür Özalp Tekin Aygan ve Özlem Aygan Kılıçöz'ün babaları Emekli Devlet Hastanesi Müdürü Metin Aygan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Aygan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM İZMİR Vefat Tarihi: 2019-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Burçin İzmir'in eşi Merhum Ali İzmir'in oğlu Karacakılavuz İlköğretim Öğretmenlerinden İbrahim İzmir vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Çarşı Caminden kaldırılacak olup, Hayrabolu İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da İtfaiye önünden araç kaldırılacaktır. İzmir Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YÜKSEL KÖYLÜOĞLU Vefat Tarihi: 2019-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Köy Hizmetleri emeklisi Akın Köylüoğlu'nun eşi Çağlayan ve Taşkın'ın annesi Yüksel Köylüoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebu Bekir Sıddık caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Köylüoğlu ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SAHİDE ÇALIK Vefat Tarihi: 2019-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Nusratlı Mahallesi sakinlerinden Hamdi Çalık'ın eşi Halime ve Ali Kaya'nın kızı Atay Handan ve Murat Çalık'ın anneleri Sahide Çalık vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Nusratlı caminden kaldırılacak olup Nusratlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Çalık ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SABRİ YILMAZ Vefat Tarihi: 2019-11-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Zeynep Yılmaz'ın eşi, Vasfiye Ertan,Ali Yılmaz ve Mesude Günaydı'nın babaları Sabri Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Yılmaz Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NAİL NALBANTOĞLU Vefat Tarihi: 2019-11-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz Mahallesi sakinlerinden, Türkan Nalbantoğlu'nun eşi, Nur ve Altay Nalbantoğlu'nun babaları, Nail Nalbantoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ayşe Hasan Güzel Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Nalbantoğlu Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|