Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

KEMAL AKTEPE Vefat Tarihi: 2020-03-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Gülsüm Aktepe'nin eşi, Gonca Alışık ve Barbaros Aktepe'nin babası, Murat Alışık'ın kayınpederi Kemal Aktepe vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat:12:00'da Mavi Manzara Sitesinden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve Yakınlarına sabırlar dileriz.
NEDİME ÖZDEMİR Vefat Tarihi: 2020-03-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Merhum Hüseyin Özdemir'in eşi Adnan,Süreyya,Atalay,Sema ve Eyüp'ün anneleri Nedime Özdemir vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 12:00'da Vedat Çeliker caminden kaldırılacak olup,Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NEÇDET URHAN Vefat Tarihi: 2020-03-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Nakiye Urhan'ın eşi, Olcay ve Tuncay Urhan'ın babası Neçdet Urhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün 12:00'den sonra ikamet adresi önünden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MELAHAT GARİP Vefat Tarihi: 2020-03-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar mahallesi sakinlerinden, merhum Şaban Garip'in eşi, Mustafa Garip ve Kadriye Aytekin'in babası Melahat Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün 12:00'de Işıklar mahallesindeki evinden kaldırılacak olup Işıklar mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ESAT YILDIZ Vefat Tarihi: 2020-03-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Merhume Neziha Yıldız'ın eşi Levent Yıldız, Leman Soydemir ve Suat Yıldız'ın babaları Balkan Pastanesi sahibi Esat Yıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 16:00'da Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA GÜNDOĞDU Vefat Tarihi: 2020-03-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Müzeyyen Şirin, Mürvet Şirin, Melahat Bektaş, Adem Gündoğdu ve Hacer Gündoğdu'nun babaları Hasan Gündoğdu'nun abisi Mustafa Gündoğdu vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:00'da İkamet Adresinden kaldırılacak olup Oğuzlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NAZMİ GÜNER Vefat Tarihi: 2020-03-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Muradiye Güner'in eşi Serpil Bulut ve Sami Güner'in babası Nazmi Güner vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'de Özdoyuran caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUKADDES AKDENİZ Vefat Tarihi: 2020-03-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Akdeniz'in eşi, Mukaddes Akdeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün 11:00'den sonra Semetli caminden kaldırılarak Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|