Vefat Edenler

RECEP BATI Vefat Tarihi: 2018-08-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Nagihan Batı'nın eşi Özgür Batı ve Özlem Batı'nın babaları Rafet,Necmettin ve Necip Batı'nın kardeşleri Recep Batı vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Işıklar Caminden kaldırılarak Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MESUT İLKER ŞENTÜRK Vefat Tarihi: 2018-08-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Efe Berk Şentürk'ün babası Kader,Nazan ve Ümit Şentürk'ün kardeşleri merhum Ümit Şentürk ve Fatma Şentürk'ün oğlu Mesut İlker Şentürk vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Osmanli Can caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYLA ÜNEL Vefat Tarihi: 2018-08-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Necdet Ünel'in eşi Gülay ve Semih Ünel'in anneleri Çiftlikönü eşrafından Naci Doğudan'ın kızı Ayla Ünel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SALİH CENGİZ Vefat Tarihi: 2018-08-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Banarlı Mahallesi sakinlerinden Mücella Hünkar,Zehra Tezel,Fatma Akın ve Hasan Cengiz'in babaları Salih Cengiz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Banarlı caminden kaldırılarak Banarlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HANİFE UZUN Vefat Tarihi: 2018-08-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden merhum Ali Uzun'un eşi Gülerman,Ümran, Neriman ve Berkan Uzun'un anneleri Hanife Uzun vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra yeni Kamilağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ERDİNÇ ATEŞSAÇAN Vefat Tarihi: 2018-08-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Remziye Ateşsaçan'ın eşi Kemalettin, Bahar,Songül ve Erdoğan Ateşsaçan'ın babaları Erdinç Ateşsaçan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Özgürler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HATİCE İNAL Vefat Tarihi: 2018-08-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Rafet İnal'ın eşi Pilot İmren Ünal'ın annesi Hatice İnal vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra yeni Kamilağa caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
BEKİR AKGÜL Vefat Tarihi: 2018-08-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Kıymet Akgül'ün eşi Oğuz,Murat ve Gönül Akgül'ün babaları Emekli Astsubay Bekir Akgül vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Gazi Muratbey caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.