Vefat Edenler

MUSTAFA GÜL Vefat Tarihi: 21.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Sezgin Gül ve Sevim Cabbar'ın babaları Mustafa Gül vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selçuk Camiinden kaldırılacak olup, Selçuk mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞÜKRÜ İZKESEN Vefat Tarihi: 21.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli Mahallesi sakinlerinden; Merhum Adil İzkesen ve Merhume Şükriye İzkesen'in oğlu, Merhum Hakkı İzkesen, Kenan İzkesen, Huliser İlhan ve Şadiye Korkmaz'ın ağabeyi Şükrü İzkesen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Generli Caminden kaldırılacak olup, Generli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30 da Rüstem Paşa Cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSEYİN UNAY Vefat Tarihi: 20.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Pazarcı Esnaflarından Hüseyin Unay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
REYHAN MISIRLI Vefat Tarihi: 20.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Necati Mısırlı'nın eşi Semra,Sibel,Aylin,Gülsüm,Esra ve Faruk Mısırlı'nın anneleri Reyhan Mısırlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osman Can caminden kaldırılacak olup,Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HACER ÜZMEZ Vefat Tarihi: 19.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli Mahallesi sakinlerinden; Merhum Ahmet Üzmez'in eşi, Süleyman Üzmez, Ayşe Yavuz ve Fikret Yavuz'un anneleri, Nihat Üzmez'in babaannesi, Yüksel Yavuz'un kayınvalidesi Hacer Üzmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Generli Caminden kaldırılacak olup, Generli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
TASVİR AYDOĞDU Vefat Tarihi: 19.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Akçahalil Mahallesi sakinlerinden Merhum Raif Aydoğdu'nun eşi Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlarından Ürfet Aydoğdu, sanayi esnaflarından Oto tamircisi Raif Aydoğdu, Şazer Erol ve Seyfiye Ülkü'nün anneleri Tasvir AYDOĞDU vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Akçahalil Caminden kaldırılacak olup, Akçahalil Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Hacı Osman Cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ZİVER ÇORBACI Vefat Tarihi: 19.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Hatice Doğru ve Aynur Doğan'nın babası,Ozan Doğru,Öyküm Doğru,Yaren Doğan ve Buğra Doğan 'nın dedesi ,Hacıilbey İlköğretim Okulundan Emekli Öğretmen Ziver Çorbacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup,Dedecik Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA TÜZÜN Vefat Tarihi: 18.10.2021
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas Mahallesi sakinlerinden Merhum Hüseyin Tüzün, Ayfer Erdoğan ve Ayşe Erdoğan ve Ayşe Ünal'ın babaları Merhum İsmail Tüzün'ün oğlu Mustafa Tüzün vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazından sonra Köseilyas Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020