Vefat Edenler

YÜKSEL YEŞİL Vefat Tarihi: 2019-03-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ ve Edirne eşrafından Şahap Yeşil'in eşi Nahit ve Sıdıka Denizci'nin kızı Ender ve Nezihe'nin kardeşi Yüksel Yeşil vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Edirne Eski caminden kaldırılarak Tekirdağ eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET ÖZAL Vefat Tarihi: 2019-03-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karadeniz Mahallesi sakinlerinden, Nurcihan Özal'ın eşi, Refika Mamur ve Meliha Altıntaş'ın babası Mehmet Özal vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ayşe Hasan Elmas caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN TIKIZ Vefat Tarihi: 2019-03-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Hafize Tıkız'ın eşi Ayşe Aydaş,Fatma Tıkız,Osman Tıkız,Hasan Tıkız ve Hüseyin Tıkız'ın babaları Hüseyin Tıkız vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılarak Gündüzlü Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
YAŞARİYE ESEN Vefat Tarihi: 2019-03-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa Esen'in eşi Nuri Esen,Hafize Mutlu ve Nefize Gönül'ün anneleri Yaşariye Esen vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıköy Caminden kaldırılarak Hacıköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:15 te Köprübaşı pazar içinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
YUSUF ERDOĞDU Vefat Tarihi: 2019-03-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden merhume Kıymet Erdoğdu'nun eşi Şerife Ayten, Raife Irmak,Feriha Mahir,Feriye Sezer ve Hatice Yıldız'ın babaları Yusuf Erdoğdu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Işıklar Mahallesi caminden kaldırılarak Işıklar Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ZÜHDÜ BOZKURT Vefat Tarihi: 2019-03-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden merhume Müesser Bozkurt'un eşi Engin Bozkurt, Mukadder Ürkmez'in babası Günay Bozkurt'un dedesi Zühdü Bozkurt vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Yağcı caminden kaldırılarak Yağcı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Tepe değirmenler caddesi Beyoğlu Köylüleri Derneği önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FETHİYE TEKE Vefat Tarihi: 2019-03-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Beyoğlu Mahallesi sakinlerinden İdris Teke'nin eşi Süleyman ve İlhan Teke'nin anneleri Hüseyin Avcı'nın anneannesi Fethiye Teke vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Beyoğlu caminden kaldırılarak Beyoğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Tepedeğirmenler caddesi Beyoğlu Köylüleri Derneği önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HALİME İSU Vefat Tarihi: 2019-03-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet İsu'nun eşi Nurcan Temizdünya'nın annesi Ahmet Temzidünya'nın kayınalidesi Halime İsu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.