vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
ZİYA ATAK Vefat Tarihi: 2019-07-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnönü İlköğretim Okulundan emekli Hayal Atak'ın eşi, Kağan ve Okan Atak'ın babası, öğretmen Ziya Atak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ferhadanlı Caminden kaldırılacak olup Ferhadanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Atak ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
GÜLZADE HAZER Vefat Tarihi: 2019-07-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Merhum Sağlık Memuru Şeref Hazer'in eşi Akbank'tan emekli Güzin Hazer ve Toros Tarımdan Emekli Gönül Hazer'in annesi Süleyman Özdemir'in ablası Gülzade Hazer vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Sametli caminden kaldırılacak olup Sametli mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Hazer ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİN ÖZKAN Vefat Tarihi: 2019-07-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden emekli Şube Müdürü Alev Aşan'ın kayınbiraderi Emin Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Altınova caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özkan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
NAİME ÜLKER Vefat Tarihi: 2019-07-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı mahallesi sakinlerinden merhum Seyrullah Ülker'in eşi Hafize Sakallı merhum Şerafettin Ülker Abdullah Ülker ve Beytullah Ülker'in anneleri Yılmaz Ülker ve Süleyman Sakallı'nın büyükanneleri Naime Ülker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı caminden kaldırılacak olup Kayı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Ülker ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN TURHAN Vefat Tarihi: 2019-07-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip Mahallesi sakinlerinden Nevin Turhan'ın eşi Ebru Irmak Esra Akay ve Oktay Turhan'ın babaları Ercan Irmak ve Ramazan Akay'ın kayınpederi Hasan Turhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Turhan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİZAMETTİN YENİCİ Vefat Tarihi: 2019-07-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Hürmüz Yenici'nin eşi, Güray ve Günay Yenici'nin babaları Tekirdağ Esnaflarından Muhasebeci Nizamettin Yenici vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova Merkez caminden kaldırılacak olup, Kapaklı Karlı mahalle mezarlığında defnedilecektir. Yenici ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEKERİYA ÇAKIR Vefat Tarihi: 2019-07-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli mahallesi sakinlerinden Fatmagül ve Osman Çakır'ın oğlu Süleyman Çakır'ın kardeşi Zekeriya Çakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Oruçbeyli caminden kaldırılacak olup, Oruçbeyli mahalle mezarlığında defnedilecektir. Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Çakır ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
MAKSUT ATEŞ Vefat Tarihi: 2019-07-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Nurten Ateş'in eşi, Önder ve Özge Ateş'in babaları Yusuf Ayaz Ateş'in dedesi Tekel Şarap Fabrikası'ndan emekli Maksut Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Ateş ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|