Vefat Edenler

TURGUT OLGUN Vefat Tarihi: 2019-02-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Türk Telekomdan Emekli Saniye Olgun'un eşi Burcu Pınar Bayman'ın babası Turhan Orhan Olgun ve Nuray Özgerçek'in ağabeyleri Turgut Olgun vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞAKİR AKSOY Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden Rabia Aksoy'un eşi Şenol ve Erol Aksoy'un babaları Şakir Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yağcı Mahallesi caminden kaldırılarak Yağcı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
REMZİ ASLAN Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Nevin Aslan'ın eşi Nezih ve Mahmut Aslan'ın babaları Remzi Aslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılarak Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE YENER Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Hacı oğlu Hasan Yener'in eşi Fatma Ceylan ve Emine Tuğlacı'nın annesi Özkan Ceylan ve Merhum Ahmet Tuğlacı'nın kayınvalidesi Ayşe Yener vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılarak Eski şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NEFİSE GÜMÜŞLER Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Ergun Sevinç'in annesi Rüstem ve Enver Gümüşler'in kardeşi merhm Hüsnü ve Nadide Gümüşler'in kızı Nefise Gümüşler vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından Bahçelievler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ABDİ KERİM PANDAR Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami - Ortacami Mahallesi sakinlerinden Zekiye Pandar'ın eşi Sevgi Emir, Safiye Özden, Serpil Ülker ve Murat Pandar'ın babası Abdi Kerim Pandar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı caminden kaldırılarak Kayı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat: 12:30 'da hane önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SEBAHAT AKIN Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Pazarcı Esnaflarından Salçacı Yahya Akın'ın eşi, Murat Akın, Elif Akın, Fuat Akın ve Emre Akın'ın annesi, Sebahat Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Halil Aytaç Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
EMRULLAH BALIOĞLU Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhume Emine Balıoğlu'nun eşi Hüseyin Pehlivan İlkokulu Öğretmenlerinden Havva Merih ve SGK çalışanı Ahmet Balıoğlu'nun babası Pınar Balıoğlu ve Emekli Öğretmen Aziz Merih'in kayınpederi Emrullah Balıoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.