Vefat Edenler

HATİCE USTA Vefat Tarihi: 2018-08-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden, Merhum Hüseyin Usta'nın eşi, Emine, Adnan ve Üzeyir Usta'nın annesi Hatice Usta vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazioğlu Cami'nden kaldırılarak Gazioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
ENEZ VARLIK Vefat Tarihi: 2018-08-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Emekli Öğretmen Ferhat Varlık'ın oğlu Enez varlık vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazından sonra Çiftlikönü cami'nden kaldırılarak İnecik mezarlığına gömülecektir. Merhum'un dost ve yakınlarına duyurulur.
VELİ BEKTAŞ Vefat Tarihi: 2018-08-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Hatice Bektaş'ın eşi, Hüseyin, Demirali, Şaban, Mustafa, Fevzi, Nazike, Ayşe ve Şevket Bektaş'ın babası Veli Bektaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Işıklar Cami'nden kaldırılarak Işıklar Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhum'un dost ve yakınlarına duyurulur.
ÜMMÜHAN KARAHÜSEYİNOĞLU Vefat Tarihi: 2018-08-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut Mahallesi sakinlerinden, Sanayi Esnafı Merhum Nihat Karahüseyinoğlu'nun eşi, Ayşe Özdemir, Ayfer Köser ve Zeki Karahüseyinoğlu'nun annesi Ümmühan Karahüseyinoğlu vefat etmiştir. cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
RECAİ ÖZAL Vefat Tarihi: 2018-08-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Generli mahallesi sakinlerinden Hatice Özal'ın eşi Mehtap ve Merve'nin babaları Nur hayat Nevarsa, Neriman Gülsen ve Nurten Orhan'ın kardeşleri Recai Özal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Generli caminden kaldırılarak Generli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Çınarlı mahallesi Sağlamtaşlılar Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyrrulur
AYŞE GÜLSÜM ERSİN Vefat Tarihi: 2018-08-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarı kılıçlı mahallesi sakinlerinden merhum Kadir Ersin'in eşi Hüseyin Nihat Ersin, Şerife Güler ve Behiye Ersin'in anneleri Ayşe Gülsüm Ersin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarı kılıçlı caminden kaldırılarak Yukarı kılıçlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MURAT KAVÇAKAN Vefat Tarihi: 2018-08-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacamurat mahallesi sakinlerinden merhume Aliye Kavçakan'ın eşi merhum Ali Kavçakan, Mehmet Kavçakan, Kıymet Tekin ve Şahver Gürer'in babası Murat Kavçakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacamurat caminden kaldırılarak Karacamurat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Aydoğdu Mahallesi Akbaş fırın önü ve Tepe değirmenler caddesi Hacı Osman cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ORHAN ÇELİKKOL Vefat Tarihi: 2018-08-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Şükran Çelikkol'un eşi Dilek,Filiz ve Oral Çelikkol'un babaları Faik ve Hüseyin Çelikkol'un kardeşleri Orhan Çelikkol vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.