vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

MEHMET VATAN Vefat Tarihi: 2019-09-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Fethiye Vatan'ın eşi Yücel ve Yüksel Vatan'ın babası Mehmet Vatan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Vatan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET KARABAŞ Vefat Tarihi: 2019-09-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Salat yağ fabrikasından emekli Merhum Seyfi, Bilal, Sevim ve Sebahat'ın babası Mehmet Karabaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ferhadanlı caminden kaldırılacak olup Ferhadanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden kaldırılacaktır. Karabaş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE ÇOLAKOĞLU Vefat Tarihi: 2019-09-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum beytullah Çolakoğlu'nun eşi, Güler Memiş, Tamer ve Dinçer Çolakoğlu'nun annesi Hasan Memiş ve Huriye Çolakoğlu'nun kayınvalidesi Ayşe Çolakoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Çolakoğlu ailesine başsağlıĞI diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEVİM ÜSTBAŞ Vefat Tarihi: 2019-09-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Merhum Tevfik Üstbaşın eşi Gürkan Üstbaş , Ayla Güney ve Gülay Biçer'in annesi Sevim Üstbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Üstbaş ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZENNUN ÖZÜLKER Vefat Tarihi: 2019-09-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros mahallesi sakinlerinden Sermin Özülker'in eşi Çisem ve İrem Özülker'in babaları Zennun Özülker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros caminden kaldırılacak olup, Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Özülker ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YELİZ GEZER Vefat Tarihi: 2019-09-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Adil Gezer'in eşi Gülbiye ve Merhum Hüseyin Çay'ın kızları Emirhan Gezer ve Esila Gezer'in annesi Hüseyin İsmail,Tuncay Çay ve Gonca Yılmaz'ın kardeşi Yeliz Gezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni sanayi caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Gezer ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygyla duyururuz.
KENNUR İŞCAN AKTÜRKLER Vefat Tarihi: 2019-09-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden merhum Besim Aktürklerin eşi Şevket ve Cüneyt Aktürkler'in annesi Kennur İşcan Aktürkler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazi Muratbey caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aktürkler ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN İŞCAN Vefat Tarihi: 2019-09-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Hidayet İçcan'ın eşi Emekli Başkomiser Ahmet İşcan, Tekel Şarap Fabrikasından emekli Hamit İşcan ve Gülay Vardar'ın babaları Hüseyin İşcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Kermeyan caminden kaldırılacak olup, Malkara Kermeyan mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'da Gündoğdu mahallesi Mescit Sokaktaki hane önünden araç kaldırılacaktır. İşcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.