Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

NACİ ŞİMŞEK Vefat Tarihi: 2020-05-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yenice Mahallesi sakinlerinden Ayşe Şimşek'in eşi, Kamil Şimşek ve Necip Şimşek'in kardeşi Naci Şimşek vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA BAŞ Vefat Tarihi: 2020-05-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Hatice Baş'ın eşi Fatih Baş ve Sema Baş'ın babaları Orhan,Suna Kenan,Rıfat,Fadime,Emine ve Gülseren'in kardeşleri Mustafa Baş vefat etmiştir.Cenazesi bugün13:00'da Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabır dileriz.
NEFİSE ATAKAN Vefat Tarihi: 2020-05-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Merhum Süleyman Atakan'ın eşi Faruk, Fahri Atakan ve Zeynep Atakan Karagözler'in anneleri Nefise Atakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılacak olup Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
VELİ SAYGI Vefat Tarihi: 2020-05-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Şükran Saygı'nın eşi, Gökhan ve Sinan Saygı'nın babası, Veli Saygı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hane önünden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhume Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUHLİS KISABEY Vefat Tarihi: 2020-05-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami mahallesi sakinlerinden, Orhan Kısabey'in kardeşi fırıncı Muhlis Kısabey vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞEBNEM BÜYÜKBOYACI OKTAY Vefat Tarihi: 2020-05-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Seyfettin Oktay'ın eşi Can Yazıcı'nın annesi Yiğiter Tarım Mühendislerinden Şebnem Büyükboyacı Oktay vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yiğiter Tarım önünden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RECEP UÇAK Vefat Tarihi: 2020-05-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Fatma Uçak'ın eşi Özkan Uçak, Hülya Ceylan ve Mahmure Kazmacı'nın babaları Çetin ve İbrahim Uçak'ın kardeşi Ahmet Ceylan ve Erol Kazmacı'nın kayınpederi Recep Uçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00'da Hürriyet mahallesi Gazi Murat Bey caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEDİHA TETİKOL Vefat Tarihi: 2020-05-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Tetikol'un eşi Vildan Tetikol Başaran'ın annesi Öğretmen Mediha Mehmet Tetikol Ortaokulu'nun Kurucusu Tekirdağ'lı Hayırsever Emekli Öğretmen Mediha Tetikol vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00'da Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|