Vefat Edenler

NAFİA KAPLAN Vefat Tarihi: 2018-11-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bahçelievler Mahallesi sakinlerinden Turhan ve Burhan Kaplan'ın anneleri Nafia Kaplan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞERİF YILMAZ Vefat Tarihi: 2018-11-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Mihriye Yılmaz'ın eşi Merhum Serdar Yılmaz Sefer Yılmaz Merhum Mustafa Yılmaz ve Hatice Balaban'ın kardeşleri Şerif Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN GÖNÜL Vefat Tarihi: 2018-11-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Osmanlı Mahallesi sakinlerinden Aybüke Gönül'ün babası Hüseyin Gönül vefat etmiştir.Cenazesi bugün Hasan Karaküçük caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EMİNE KUYUCU Vefat Tarihi: 2018-11-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum İsa Kuyucu'nun eşi Meryem Bayraktar,Selami ve Bayram Kuyucu'nun anneleri Emine Kuyucu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Esendik Caminden kaldırılarak Malkara Esendik Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Çınarlı Mahallesi Kamilağa Camisi önünde helallik alınacak ve araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
OZAN KADAN Vefat Tarihi: 2018-11-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Feride Kadan'ın eşi Ramazan, Gönül, Gülten, Hüseyin ve Kemal'in babaları Ozan Kadan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ayşe Hasan Elmas Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SIDIKA ULUTAŞ Vefat Tarihi: 2018-11-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çanakçı Mahallesi sakinlerinden Kazım Ulutaş'ın eşi İbrahim ve Semra Ulutaş'ın anneleri Sıdıka Ulutaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çanakçı Caminden kaldırılarak Çanakçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ADEM HAKİN Vefat Tarihi: 2018-11-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karahalil Mahallesi sakinlerinden merhum Şahide Hakin'in eşi Şaban,Ramazan, Rukiye ve Ahmet Hakin'in babaları Adem Hakin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından Yeni Kamilağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
YAŞAR KAYNAŞ Vefat Tarihi: 2018-11-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Atiye,Şükriye ve Murat Kaynaş'ın babaları eski pazarcılardan Yaşar Kaynaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Özgürler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.