vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

AHMET ÖZCAN Vefat Tarihi: 2019-09-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Güler Özcan'ın eşi Teski çalışanlarından Erman Özcan ve Erdem Özcan'ın babaları Telekom'dan emekli Ahmet Özcan vefat ertmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Bey caminden kaldırılacak olup, Malkara SArı Polat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Özcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HATİCE KARADENİZ Vefat Tarihi: 2019-09-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Kürtüllü mahallesi sakinlerinden Şerafettin Karadeniz'in eşi Gültekin ve Osman Karadeniz'in annesiHatice Karadeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kürtüllü caminden kaldırılacak olup Kürtüllü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Karadeniz ailesin başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
OSMAN BAYRAK Vefat Tarihi: 2019-09-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hacıköy mahallesi sakinlerinden Gürhan ve Kenan Bayrak'ın babaları Kıbrıs Gazisi Osman Bayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacıköy caminden kaldırılacak olup, Hacıköy mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Bayrak ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEBAHATTİN DEMİRBAŞ Vefat Tarihi: 2019-09-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut mahallesi sakinlerinden Burak, Boğaç ve Faruk Demirbaş'ın babaları Sebahattin Demirbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Demirbaş ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SELDA ÜNLÜ Vefat Tarihi: 2019-09-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden Nejla ve Salim Ünlü'nün kızı Halkbank Çorlu Şube Müdürü Kevser Ünlü ve Sibel Ünlü'nün kardeşi Selda Ünlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılacak olup, Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Ünlü ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE TAŞIR Vefat Tarihi: 2019-09-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Şaban Taşır'ın babaannesi Hasan, Yaşar ve Ömür Sert'in anneanneleri Ayşe Taşır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Taşır ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN TÜRE Vefat Tarihi: 2019-09-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Demirli mahallesi sakinlerinden Saffet Türe'nin eşi Fatih Türe ve Ayla Uysal'ın babaları Kamil ve Kazım Türe'nin kardeşleri Hasan Türe vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Demirli caminden kaldırılacak olup, Demirli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Türe ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AZİZ MANIŞ Vefat Tarihi: 2019-09-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas mahallesi sakinlerinden Ayla Manış'ın eşi Özge ve Murat Manış'ın babaları Çiftlikönü eşrafından Aziz Manış vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Manış ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.