vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
FİKRET AKINCI Vefat Tarihi: 2019-07-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çanakçı mahallesi sakinlerinden Trakya Birlikten emekli Şenol Akıncı'nın babası Fikret Akıncı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çanakçı caminden kaldırılacak olup, Çanakçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Mondi Mobilya önünden araç kaldırılacaktır. Akıncı ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
MUSTAFA ÖZALP Vefat Tarihi: 2019-07-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Seymenli mahallesi sakinlerinden Fikriye Özalp'in eşi, Haşim, Hasan, Nuray ve Firdevs Özalp'in babaları Mustafa Özalp vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Seymenli caminden kaldırılacak olup, Seymenli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Özalp ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
HALİM HUY Vefat Tarihi: 2019-07-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Latife Huy'un eşi, Mehtap Pakol ve Menderes Pakol'un babaları Halim Huy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Huy ailesine başsağılığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BEHİYE MÜLAYİM Vefat Tarihi: 2019-07-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden merhum Necip Mülayim'in eşi Hamdiye Erdoğan, Ayten Aydın, Necdet Mülayim, Necmettin Mülayim ve merhum Necati Mülayim'in anneleri Behiye Mülayim vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Mülayim ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
VESİLE SEZER Vefat Tarihi: 2019-07-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli mahallesi sakinlerinden merhum Halil Sezer'in eşi, Emine Ata, Selim Sezer, Mükerrem Eker, Mahmut Sezer ve Sülbiye Şeniz'in anneleri Vesile Sezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Oruçbeyli caminden kaldırılacak olup, Oruçbeyli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Şato Düğün Salonu önünden araç kaldırılacaktır. Sezer ailesine başsağlığı diler, merhenin dost ve yakınlarına duyururuz.
OSMAN TOZAR Vefat Tarihi: 2019-07-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Rukiye Tozar'ın eşi, Tekirdağ Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenlerinden Abdurrahman Tozar, Trakya Cam çalışanlarından Abdullah Tozar ve Ayten Kaplan'ın babaları Osman Tozar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayri Şefaat caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Tozar ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
HİKMET ZENGİNOĞLU Vefat Tarihi: 2019-07-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Ayşe Zenginoğlu'nun eşi, Zehra Küçük Zafer ve Coşkun Zenginoğlu'nun babaları Hikmet Zenginoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Muratlı Yukarısırt mahalle mezarlığına defnedilecektir. Zenginoğlu ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
MERYEM KERSE Vefat Tarihi: 2019-07-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Merhum Bayram Kerse'nin eşi Yaşariye Yasemin ve Yalçın Kerse'nin anneleri Neris ve Almira'nın babaanneleri Meryem Kerse vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Kerse ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|