Vefat Edenler

AHMET ERKEK Vefat Tarihi: 2018-10-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bahçelievler Mahallesi sakinlerinden Emel Erkek'in eşi Murat Erkek ve İlknur Ergün'ün babaları Ahmet Erkek vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Toki Caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
VELİ BEKTAŞ Vefat Tarihi: 2018-10-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami Mahallesi sakinlerinden Bulgaristan göçmeni Cemile Bektaş'ın eşi Kartonpiyerci Mustafa Payti Enhür Bektaş'ın babası eski minibüsçülerden Veli Bektaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından Bahçelievler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYTEN FİDAN Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden, Merhum Mustafa Fidan'ın eşi, Ferah Polat ve İsmail Fidan'ın annesi Ayten Fidan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
YAŞAR SÜSER Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Naciye Süser'in eşi Seçkin Süser'in babası Nazmi Bitkin'in eniştesi İbrahim Süser'in kardeşi Yaşar Süser vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET KUŞLAROĞLU Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Nevin Kuşlaroğlu'nun eşi Fatma,Özcan,Ercan, Erkan,Güler,Ayşe,Kader ve poğaçacı Mehmet'in babası Mehmet Kuşlaroğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Özgürler caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET GÜRSEVİL Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Merhum Mefail Sevil ve Merhume Naciye Sevil'in oğlu Şaban,Melek ve Belkıs'ın abisi Mustafa Mert Sevil'in amcası Ahmet Gürsevil vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılarak Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EMİNE ÜLKER Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yazır Mahallesi sakinlerinden Kamil Ülker'in eşi Salih Ülker,Enver Eren,Şükriye Çetin'in anneleri Emine Ülker vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yazır Mahallesi caminden kaldırılarak Yazır Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
REMZİYE DURAN Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Aşçı Emin Duran'ın eşi, Kadir Duran, Tarık Duran ve Hafize Duran'ın annesi,Remziye Duran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin Dost ve yakınlarına duyurulur.