Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

AYTEN GÖLGE Vefat Tarihi: 2020-04-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Sabri Gölge'nin eşi Oğuzhan Gölge ve Pelin Kantarcıoğlu'nun anneleri Ayten Gölge vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 11:00'da hane önünde helallik alınarak Saat 12:00'da Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSNİYE USTA Vefat Tarihi: 2020-04-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Mustafa Usta'nın eşi Fahrettin ve Hayretttin Usta'nın anneleri Hüsniye Usta vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Develi Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EMİNE HELVACI Vefat Tarihi: 2020-04-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa Helvacı'nın eşi Hatice, Rahime ve Ahmet Helvacı'nın anneleri Emine Helvacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacakılavuz Eski Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İSLAM SEZEN Vefat Tarihi: 2020-04-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhume Fatma Sezen'in eşi Coşkun,Esma,Selma ve Banu'nun babaları Köy Hizmetlerinden Emekli İslam Sezen vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ferhadanlı caminden kaldırılacak olup,Ferhadanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ŞABAN YENİCELİ Vefat Tarihi: 2020-04-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Mahallesi sakinlerinden Nuran Yeniceli'nin eşi Nurcan ve Gülcan Yeniceli'nin babaları Şadi Yeniceli'nin abisi Tekirdağ Devlet Hastanesi'nden emekli Şaban Yeniceli vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:00'da Hayrabolu İlçe Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HÜSNİYE KAYMAZ Vefat Tarihi: 2020-04-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Husunlu Mahallesi sakinlerinden Şerif Kaymaz'ın eşi Faruk, Namuk ve Ferit Kaymaz'ın anneleri Hüsniye Kaymaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00'da Husunlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
LATİF ŞARLI Vefat Tarihi: 2020-04-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden Nimet Şarlı'nın eşi Merhum Sadettin Şarlı'nın oğlu Melis ve Melih Şarlı'nın babaları Direkleraltı Esnaflarından Latif Lokantasının sahibi Latif Şarlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün 15:00'da Değirmenaltı caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
EROL ÇETİN Vefat Tarihi: 2020-04-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden Nurdan Çetin'in eşi Merhum Halit ve Nimet Çetin'in oğulları Halide Çetin Öz ve Merhum Ali Özkan Çetin'in babaları İlker Öz'ün kayınpederi Erol Çetin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğleden önce Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|