Vefat Edenler

LÜTFİYE BAŞAR Vefat Tarihi: 2018-07-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden İsmail Başar'ın eşi Necdet,Fikret,Nusret ve İlknur'un anneleri Lütfiye Başar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ALANUR YARAPSANLI Vefat Tarihi: 2018-07-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Avukat Orhan Yarapsanlı'nın eşi Eczacı Hakan Yarapsanlı'nın annesi Alanur Yarapsanlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE KARABACAK Vefat Tarihi: 2018-07-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kamyoncu Ali Karabacak'ın eşi Ayten Karabacak ve Hüseyin Karabacak'ın anneleri Ayşe Karabacak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
İBRAHİM VULKAN Vefat Tarihi: 2018-07-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Rivayet Vulkan'ın eşi Şehit Efrahim Vulkan Sema Semiha ve Süheyla Angay'ın babaları Barış Avar Büşra Eralp Tuba Angay'ın dedeleri Kamil Angay'ın kayınpederi Kaşıkçı Eşrafından İbrahim Vulkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ÖZNUR TANER Vefat Tarihi: 2018-07-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Emekli sağlık memuru merhum Selahattin Taner'in eşi Karayolları çalışanı Engin Taner ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Deniz Taner'in anneleri Ürün,Mert ve Sıla Taner'in babaanneleri Öznur Taner vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
KADRİYE KARACI Vefat Tarihi: 2018-07-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Trabzon Akçaabat eşrafından merhum Osman Karacı'nın eşi Mustafa,Miraç,Salih,Fatih Karacı ve Ayşegül Kurşun'un anneleri Kadriye Karacı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HATİCE SÜMER Vefat Tarihi: 2018-07-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl mahallesi sakinlerinden İrfan,Ali,Nurten Sümer ve Nurcan Can'ın anneleri Hatice Sümer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra İnecik caminden kaldırılarak İnecik mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da 100.yıl mahallesi Şehit Kemal Kartal sokak Merve apartmanı önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur
AYŞE PAÇALI Vefat Tarihi: 2018-07-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden emekli emniyet personeli Mehmet Paçalı'nın eşi Hanife ve Kerim Paçalı'nın anneleri Ayşe Paçalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratbey caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur