Vefat Edenler

HURŞİT KESKİN Vefat Tarihi: 2019-02-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Remziye Keskin'in eşi İbrahim Keskin, Çiğdem Keskin'in babaları Hurşit Keskin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından Çiftlikönü caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE TÜRKSEVEN Vefat Tarihi: 2019-02-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Kahveci Ayhan Türkseven,Bakkal Nihat Türseven ve Cevdet Türkseven'in anneleri Ayşe Türkseven vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Özgürler caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SEYFİYE ALKIR Vefat Tarihi: 2019-02-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ eşrafından merhum İrfan Alkır'ın eşi Yılmaz Alkır,Birsen Yalçındağ, Gülay İnal'ın annesi Seyfiye Alkır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSNÜ ÖNAL Vefat Tarihi: 2019-02-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Sema Önal'ın eşi Abdullah ve Lütfiye Önal'ın babası Mualla Elmas'ın kardeşi Fahrioğlu eşrafından Hüsnü Önal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamil Ağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
RIZA YİĞİT Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden merhum Esma Yiğit'in eşi merhum Mustafa Yiğit,Osman Yiğit,Nadide Karaoğlu'nun babaları Rıza Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu Mahallesi Hacı Sabri caminden kaldırılarak Hacıköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
İLHAN AYDIN Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Hamiyet Aydın'ın eşi Kazım Aydın,Ahmet Aydın ve Nezih Aydın'ın babası Hayrabolu Fahrioğlu eşrafından İlhan Aydın vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Ebubekir Sıddık caminden kaldırılarak Hayrabolu Fahrioğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HACER KOÇİLER Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Marangoz Mustafa Koçiler'in eşi, Tekirdağ Adliye Çalışanlarından Metin Koçiler ve Teski Çalışanlarından Sezgin Koçiler'in annesi, Rana ve Filiz Koçiler'in kayınvalidesi, Hacer Koçiler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Uçmakdere Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:30 Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
İZZET YÖRÜK Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Fatma Yörük'ün eşi, Hatice Özcan, Bülent Yörük ve Ahmet Yörük'ün babası, İzzet Yörük vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.