Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

HALİS GÜNDOĞDU Vefat Tarihi: 2020-05-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Osmanlı Mahallesi sakinlerinden Emine Gündoğdu'nun eşi Mustafa Gündoğdu, Mukaddes Üner, Güler Gündoğdu, Gülten Yörükoğlu ve Nurten Gündoğdu'nun babaları Halis Gündoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00'da Osmanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MEHMET SAKALLI Vefat Tarihi: 2020-05-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Fatma Sakallı'nın eşi, Mehmet Sakallı vefat etmiştir.Cenazesi bugün 12:00'dan sonra Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ALİ BİLGİ Vefat Tarihi: 2020-05-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden, Ali, Lütfü, Zülfü ve Nurten'in babası, Ali Bilgi vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 12:00'da Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
İZZET ÖZKAN Vefat Tarihi: 2020-05-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Muratlı - İstiklal Mahallesi sakinlerinden, Mürüvvet Özkan'ın eşi, Yasemin Yanık, Yeşim Kalaba ve Galip Önder Özkan'ın babası, Şennur Çınar'ın Abisi Emekli Zabıta Komiseri İzzet Özkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve Yakınlarına sabırlar dileriz.
RASİM AYDIN Vefat Tarihi: 2020-05-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Doğrukaracamurat Mahallesi sakinlerinden Merhume Necmiye Aydın'ın eşi Tahsin Aydın, Recai Aydın ve Nuriye Çuhaç'ın babası Rasim Aydın vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 12:00'da Karacamurat Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MAHMURİYE AKKURT Vefat Tarihi: 2020-05-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Balıkçı Ali Akkurt'un eşi Harun Akkurt ve Serpil Akkurt'un anneleri Mahmuriye Akkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'da Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURAN PEHLİVANOĞLU Vefat Tarihi: 2020-05-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden Merhum İbrahim Pehlivanoğlu'nun eşi Fadıl Pehlivanoğlu ve Kadriye Özdemir'in anneleri Nuran Pehlivanoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:30'da hane önünden kaldırılacak olup,Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURHAYAT AKSOY Vefat Tarihi: 2020-05-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Yonca Şendil'in annesi Merhum Balıkçı Süleyman Çemrek ve Balıkçı Rüştü Çemrek'in kardeşi Nurhayat Aksoy vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 11:30'da Beşyol Hane önünden kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|