Vefat Edenler

HASAN UZUNLAR Vefat Tarihi: 2018-08-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden Ak Parti Süleymanpaşa ilçe Başkanı Hüseyin Uzunlar, Niyazi Uzunlar, Sıdıka Işık ve Feride Sertler'in babası Kumbağspor Klubü başkanı Uğur Işık, Onur Işık ve Besim Uzunların dedesi Hasan Sertler'in kayın pederi Hacı Hasan Uzunlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılarak Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN KIYAK Vefat Tarihi: 2018-08-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Nurdan Kıyak'ın eşi Rahmiye ve Yasin Kıyak'ın babası Erdem ve Ercan Kıyak'ın kardeşi Ayşe ve İbrahim Kıyak'ın oğlu Hüseyin Kıyak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra İsmail Yazıcı Caddesi Kader Ekmek Fırını yanından kaldırılarak Şarköy Güzelköy Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
YAŞAR EKAL Vefat Tarihi: 2018-08-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Kıymet Ekal'ın eşi Çetin Ekal, Cengiz Ekal ve Canan Ekal'ın babaları Yaşar Ekal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur
HAYRİ BACAK Vefat Tarihi: 2018-08-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Fatma Bacak'ın eşi Arda ve Suna'nın babaları Emekli Kaptan Hayri Bacak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ABİL ÖZKAN Vefat Tarihi: 2018-08-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Bahriye Özkan'ın eşi Mustafa Özkan ve Erhan Özkan'ın babaları Abil Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HASİBE YILMAZ Vefat Tarihi: 2018-07-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden kahveci Hüseyin Yılmaz'ın eşi Hasibe Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
TUGAY KARATEKE Vefat Tarihi: 2018-07-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy Mahallesi sakinlerinde Hilmi Karateke ve Gülseren Karateke'nin oğlu Mustafa Karateke'nin yeğeni Tugay Karateke vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeniköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HALİT ÖZGÜR Vefat Tarihi: 2018-07-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eski Cami Mahallesi sakinlerinden Emekli Öğretmen İsmet Özgür'ün babası Emekli Öğretmen Fatma Özgür'ün kayınvalidesi Bulgaristan Dovriç Eski İmamı Halit Özgür vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.