vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
NECATİ DALKIRAN Vefat Tarihi: 2019-07-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Karayollarından emekli ve Tekirdağspor eski futbolcularından Necati Dalkıran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Dalkıran ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MUSTAFA ÇELİK Vefat Tarihi: 2019-07-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Nüfus Müdürlüğü Personeli Haydar Çelik'in babası Mustafa Çelik vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Çelik ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM URUÇ Vefat Tarihi: 2019-07-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yazır mahallesi sakinlerinden Nigar Uruç'un eşi, Yusuf, Nursel, Emine ve Ayşe Uruç'un babaları İbrahim Uruç vefa etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yazır caminden kaldırılacak olup, Yazır mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da Hacı Osman Cami önünden araç kaldırılacaktır. Uruç ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ADİL NERKİZ Vefat Tarihi: 2019-07-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Nusratlı mahallesi sakinlerinden Hamiyet Nerkiz'in eşi, Halit, Selver Nerkiz ve Emine Asan'ın babaları Adil Nerkiz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Nusratlı caminden kaldırılacak olup, Nusratlı mahalle mezarlığında defnedilecektir. Nerkiz ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET PAÇALI Vefat Tarihi: 2019-07-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhume Ayşe Paçalı'nın eşi Hanife Özekici ve Kerim Paçalı'nın babaları Mehmet Paçalı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Murat caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Paçalı ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
TÜRKAN İNCELMİŞ Vefat Tarihi: 2019-07-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Tanju ve Nur'un annesi Türkan İncelmiş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. İncelmiş ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
TASVİR DEMİRAN Vefat Tarihi: 2019-07-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Merhum Şakir Demiran'ın eşi, İdeal Erkek Kuaförü Ali, Nurten ve Merhum Sebahattin Demiran'ın annesi, Rıdvan Kaya'nın Kayınvalidesi, Tasvir Demiran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Güveçli Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Demiran ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜSLÜM KOYUNCU Vefat Tarihi: 2019-07-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Uçmakdere mahallesi sakinlerinden Emine Koyuncu'nun eşi Olcay, Seyfettin,Ahmet,Özcan,Ali,Sonay,Ömür ve Ferdi'nin babası Uçmakdereli merhum Mehmet Koyuncu'nun oğlu Müslüm Koyuncu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Uçmakdere caminden kaldırılarak Uçmakdere mahalle mezarlığına defnedilecektir. Koyuncu ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|