Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
RECEP GÜLER Vefat Tarihi: 2019-04-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Fikriye Güler'in eşi İbrahim,Nalan ve Canan'ın babaları Recep Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamil Ağa Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
TEVFİK BUCAK Vefat Tarihi: 2019-04-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Lütfiye Bucak'ın eşi, Meral Karataş,Meryem Kırcı ve Müjgan Öğür'ün babası, Hüseyin Karataş, Rıdvan Kırcı ve İdris Öğür'ün kayınpederi, Semih Karataş, İsmail Kırcı ve Kerem Öğür'ün dedesi, Tevfik Bucak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortaca Caminden kaldırılarak, Ortaca Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
RAİF TERZİ Vefat Tarihi: 2019-04-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Keziban Terzi'nin eşi Resmiye,Firdevs,Muazzez ve Şaban Terzi'nin babaları Tekirdağ eşrafından Aka Koleji eski sahiplerinden Raif Terzi vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osman Can Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET ORHAN Vefat Tarihi: 2019-04-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kılavuzlu Mahallesi sakinlerinden Ali Orhan,Hasan Orhan ve Ayla Dursun'un babaları Tekel Fabrikasından emekli Ahmet Orhan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Kılavuzlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SÜLEYMAN TAN Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Rıdvan ve Ayşe Tan'ın oğlu Terzi Kamil Tan'ın torunu Süleyman Tan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞABAN YAKUT Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Mahramlı Mahallesi sakinlerinden Fatma Yakut'un eşi Aykut ve Necla'nın babaları Neriman ve Hediye'nin kardeşleri Şaban Yakut vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mahramlı caminden kaldırılarak Mahramlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MAHMUT ONUK Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Ayşe Onuk'un eşi Reşat Erhan ve Ercan Onuk'un babaları Eski Esnaf Kunduracı Mahmut Onuk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HAMİYET AYVAZ Vefat Tarihi: 2019-04-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Lütfü Ayvaz'ın eşi Tuğba Ayvaz'ın annesi Hamiyet Ayvaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
|