Vefat Edenler

OSMAN CAN Vefat Tarihi: 2018-11-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Ayşe Can'ın eşi Ülkü Can ve Seçkin Can'ın babaları eski Kütüphaneden emekli Osman Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Hayrabolu Dambaslar caminden kaldırılarak Hayrabolu Dambaslar mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
İBRAHİM ORTA Vefat Tarihi: 2018-11-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Alaybey Mahallesi sakinlerinden Zeynep Orta'nın eşi Ali,Kadir,Yaşar ve Mustafa Orta'nın kardeşi İbrahim Orta vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Alaybey caminden kaldırılarak Alaybey Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'da Aydoğdu Mahallesi Öztürk Sokaktan araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
BEYTİ AY Vefat Tarihi: 2018-11-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhume Fatma Ay'ın eşi Nesrin Orgun Yasemin Perçin ve Ercan Ay'ın babaları Şaraphaneden emekli Beyti Ay vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HİLMİ TEKİN Vefat Tarihi: 2018-11-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Ayşe Tekin'in eşi Berna Adem Tekin'in babaları Dozerci Sami Tekin ve Meryem Tekin'in oğulları Nato'dan emekli Hilmi Tekin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Kamilağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NAZIM GÖREN Vefat Tarihi: 2018-11-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhum Gürbüz Gören ve Yasemin Gören'in oğulları Görkem Gören ve Gizem Özsezer'in kardeşleri Derici Abdullah Gören'in torunu Nazım Gören vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MAİDE KESER Vefat Tarihi: 2018-11-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Mehmet Ali Keser'in eşi Sabriye Saliye Selviye Ve Nevzat Keser'in anneleri Cambazdere eşrafından Maide Keser vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karadeniz Mahallesi Yeni caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN METİN ULUTEPE Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Hatice Ulutepe'nin eşi Zuhal,Atilla ve Ayfer Ulutepe'nin babaları İbrahim Bozkurt,Zafer Bozkurt ve Uğur Alkır'ın enişteleri Hasan Metin Ulutepe vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MURADİYE AYAZ Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Haciköy Mahallesi Sakinlerinden Merhum Osman Ayaz'ın eşi Hasan Ayaz ve Şükriye Ayaz'ın anneleri Muradiye Ayaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacıköy caminden kaldırılarak Hacıköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00 köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.