Vefat Edenler

NİGAR HATA Vefat Tarihi: 2018-08-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Esat Hata'nın eşi Mesut Hata ve Vasfiye Aytekin'in anneleri Nigar Hata vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Oruçbeyli caminden kaldırılarak Oruçbeyli Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ALİ KORAL Vefat Tarihi: 2018-08-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi Sakinlerinden Necmiye Koral'ın Eşi Merhum Müslahaddin Koral'ın oğlu, Serkan Koral, Ayşen Doğan, Nursel Korucu'nun babaları Ali Koral vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Fahrioğlu Caminden kaldırılarak Fahrioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30 da Peştemalcı Caddesi Hane Önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MESUT ALTINTAŞ Vefat Tarihi: 2018-08-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Niyazi Altıntaş'ın oğlu terzi Metin Altıntaş'ın kardeşi Mesut Altıntaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HATİCE YILMAZ Vefat Tarihi: 2018-08-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden merhum Kazım Yılmaz'ın eşi Fatma ve Ahmet Yılmaz'ın anneleri Hatice Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Karacamurat caminden kaldırılarak Karacamurat Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞERİF ERDEM Vefat Tarihi: 2018-08-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Nazmiye Erdem'in eşi Okan ve Gökhan Erdem'in babaları Şerif Erdem vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Ahi Evren caminden kaldırılarak Ahi Evren Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MUAZZEZ ERDÖNMEZ Vefat Tarihi: 2018-08-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Halil Erdönmez'in eşi Muazzez Erdönmez vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MELİHA AKIN Vefat Tarihi: 2018-08-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhum Abdullah Akın'ın eşi Erkan Gökpınar'ın annesi Özer ve Münevver Üstün'ün ablaları Meliha Akın vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlkönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MUKADDER ÜNER Vefat Tarihi: 2018-08-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Merhum Şoför Hacı Hüsnü Üner'in eşi Nedime Kızmaz ve Şükrü Üner'in anneleri Mümin Kızmaz'ın kayınvalidesi Mukadder Üner vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Evciler Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.