vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

SEVCAN GEZER Vefat Tarihi: 2019-09-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Erdinç Gezer'in eşi Özkan ve Erkut Gezer'in anneleri Sevcan Gezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Gezer Ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BAYRAM SIRMACI Vefat Tarihi: 2019-09-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Murat Sırmacı ve Esra Ofluoğlu'nun babası, Eski Pazarcı esnaflarından Bayram Sırmacı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip Caminden kaldırılacak olup, Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Sırmacı ailesine başsağlığı diler,Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz
MÜNEVVER MISTIKLAR Vefat Tarihi: 2019-09-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli mahallesi sakinlerinden merhum Raşit Mıstıklar'ın eşi merhum Gürbüz,Gülçin,Gürol ve Birol'un annesi Münevver Mıstıklar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karaevli caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Mıstıklar ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEDAT TÜREN Vefat Tarihi: 2019-09-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Hasibe Türen'in eşi Vedat ve Rafet Türen'in babaları Servet Türen'in kardeşi Sedat Türen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Barbaros Eski Caminden kaldırılacak olup Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Türen ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET ELBİR Vefat Tarihi: 2019-09-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Hatice Elbir'in eşi Emine Algın ve Nuray Elbir'in babası Hacı Mehmet Elbir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Elbir ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN İRİŞ Vefat Tarihi: 2019-09-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden, Sevim İriş'in eşi, Sevil Oksay, Sema Özkan ve Murat İriş'in babası, Hakan Özkan'ın kayınpederi fırıncı Hasan Eriş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Kamilağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. İriş ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÖMER ARSLAN Vefat Tarihi: 2019-09-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Meral Arslan'ın eşi, Enver, Murat, Ayşe ve Ali Arslan'ın babası Ömer Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Arslan ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜNEVVER DEVLET Vefat Tarihi: 2019-09-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarıkılıçlı mahallesi sakinlerinden merhum Ömer Devlet'in eşi, Eda, Şerife, Mehmet, Ahmet ve İbrahim Devlet'in annesi Münevver Devlet vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarıkılıçlı caminden kaldırılarak Yukarıkılıçlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Devlet ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.