Vefat Edenler

EMİNE TERZİ Vefat Tarihi: 2019-02-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Terzi'nin eşi Ahmet,Şaban,Şerafettin Terzi ve Fatma Yazar'ın anneleri Emine Terzi vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılarak Gazioğlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HACI HAMİT KARAEVLİ Vefat Tarihi: 2019-02-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Adile Öztürk, Fatma Başol ve Hüseyin Karaevli'nin babası Kayı Mahallesi Eşrafından, Hacı Hamit Karaevli vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı Caminden kaldırılarak, Kayı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
CEMİLE DÜLGER Vefat Tarihi: 2019-02-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas Mahallesi sakinlerinden Ramadan Dülger'in eşi Yüksel,Ömer ve Aysel Dülger'in anneleri Cemile Dülger vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Köseilyas Caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE KARPAT Vefat Tarihi: 2019-02-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortcami Mahallesi sakinlerinden Hacı Şaban Karpat'ın annesi Ali Karpat'ın babaannesi Ayşe Karpat vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
İSMAİL MENEKŞE Vefat Tarihi: 2019-02-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Husunlu Mahallesi sakinlerinden Sıdıka Menekşe'nin eşi eski esnaflardan Ayfer ve Mesut Menekşe'nin babaları İsmail Menekşe vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Marmara Ereğlisi merkez caminden kaldırılarak Marmara Ereğlisi Mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
DURSUN KÖROĞLU Vefat Tarihi: 2019-02-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Yüksel Köroğlu'nun eşi Füsun Deveci ve Funda Eker'in babası Dursun Köroğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HATİCE ÇİFTÇİ Vefat Tarihi: 2019-02-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Hasan Çiftçi'nin eşi, Lütfullah , Nurullah ve Semanur'un annesi, Şenay Kılıç ve Okan Kılıç'ın kardeşi, Sema Giyim'in sahibi Hatice Çiftçi, vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılarak, Güveçli Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HALİL İBRAHİM HAZAR Vefat Tarihi: 2019-02-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Saniye Hazar'ın eşi, Perihan, Recep, Emine, Nermin, Selahattin, Fahrettin, Nurettin ve Ömür Hazar'ın babası, Dağ Yenice eşrafından Halil İbrahim Hazar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu Caminden kaldırılarak, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.