Vefat Edenler

ABDÜLKADİR KORKMAZ Vefat Tarihi: 2018-11-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Nuran Korkmaz'ın eşi, Mehmet, Erhan ve Doğukan Korkmaz'ın babası Abdülkadir Korkmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HAVVA SAKI Vefat Tarihi: 2018-11-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Merhum eski kamyoncu Ahmet Sakı'nın eşi, Saim, Saniye ve Sadiye'nin annesi, Havva Sakı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ferhadanlı Caminden kaldırılarak, Ferhadanlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:45'te Des Otel altından araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ALPAY ÇELİK Vefat Tarihi: 2018-11-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Günay Çelik ve Alev Çelik'in oğulları Gülay Çelik ve Nilay Gündayın kardeşleri Alpay Çelik vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osman Can caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET KIZIL Vefat Tarihi: 2018-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Metin ve Mümine Kızıl'ın oğlu Necime Kızıl'ın kardeşi Mehmet Kızıl vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HAVVA KARAMAN Vefat Tarihi: 2018-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Mahramlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Eski Muhtar Ömer Karaman'ın eşi Mehmet ve Merhume Hanife Karaman'ın anneleri Havva Karaman vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılarak Mahramlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ORHAN CÖMERTOĞLU Vefat Tarihi: 2018-11-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Sevdiye Cömertoğlu'nun eşi Nurgül,Çisem ve Ebru Cömertoğlu'nun babaları Cengiz Cömertoğlu'nun amcası Orhan Cömertoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NİMET DEMİRKAT Vefat Tarihi: 2018-11-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden Salim Demirkat'ın eşi, Hüseyin, Resul, Erkan Demirkat Fevziye Örs ve Hacer Canbaba'nın anneleri Nimet Demirkat vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılarak Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞEVKİYE DÜZGEN Vefat Tarihi: 2018-11-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl mahallesi sakinlerinden Emrullah Düzgen'in eşi, Fetih Düzgen, Zeki Düzgen ve Kevser Saklı'nın anneleri Şevkiye Düzgen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara Müstecep mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 14:00'da 100.Yıl Mutlukent Çay Bahçesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.