vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
RABİA YILDIZ Vefat Tarihi: 2019-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden merhum Cemal Yıldız'ın eşi, Fesih, Ethem, Zülküf ve Sedat Yıldız'ın anneleri Rabia Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Yıldız ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEDİM NERGİZ Vefat Tarihi: 2019-07-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden abidin oğlu Nedim Nergiz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Semetli caminden kaldırılacak olup Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Nergiz ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HABİL EKİM Vefat Tarihi: 2019-07-19
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Kaçıkçı Mahallesi sakinlerinden, İbrahim ve İsmet Ekim'in amcası, Habil Ekim vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kaşıkçı Caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Ekim ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

KÜÇÜK KADİR DEMİR Vefat Tarihi: 2019-07-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Hacer Demir'in eşi, Bahri, Mehmet, Veysel Karani ve Furkan Demir'in babaları Küçük Kadir Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kapaklı caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Demir ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
RAMAZAN SIRMACI Vefat Tarihi: 2019-07-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim ve merhum Ayşe Sırmacı'nın oğulları Gülçin Balcı ve Samet Sırmacı'nın kardeşi Ramazan Sırmacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup, Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da Soğukkuyu Cem Market önünden araç kaldırılacaktır. Sırmacı ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
ŞAZER YAVUZ Vefat Tarihi: 2019-07-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli mahallesi sakinlerinden Yücel, Yüksel, Hidayet, Halil, Günel ve Gülten Yavuz'un anneleri Şazer Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Oruçbeyli caminden kaldırılacak olup, Oruçbeyli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Yavuz ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz
MÜRÜVET TALİ Vefat Tarihi: 2019-07-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Saim Tali'nin eşi Sinem Tali ve Meltem Mutlu'nun anneleri Fuat Ceylan'ın kardeşi Rıfat Ceylan'ın kızı Mürüvet Tali vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Husunlu caminden kaldırılacak olup, Husunlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Tali ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜLSEREN DOĞUDAN Vefat Tarihi: 2019-07-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Sümerbank'tan emekli Ahmet Kürem'in kızı Emekli Öğretmen Özlem Çil, Nalan Genç ve Şenay Küskü'nün annesi 13 Kasım Okul Müdürü Gürsan Çil ve Tredaş Çalışanlarından Saim Genç'in kayınvalidesi Gülseren Doğudan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Doğudan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
|