Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
HANİFE YILMAZ Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Ahmet Yılmaz'ın eşi Mehmet Yılmaz, Şaban Yılmaz,Semra,Sema ve Ünzile'nin anneleri Hanife yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Malkara Dereköy caminden kaldırılarak Dereköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00 da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HATUN MENEKŞE Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden İrfan Menekşe'nin eşi Yılmaz Menekşe'nin annesi Hatun Menekşe vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Selçuk Mahalle caminden kaldırılarak Selçuk Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SAMİ ŞENYAYLA Vefat Tarihi: 2019-04-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Hasibe Şenyayla'nın eşi Hasan Ümran ve Vildan'ın babaları Sami Şenyayla vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FATMA TALAŞMANLAR Vefat Tarihi: 2019-04-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami - Ortacami Mahallesi sakinlerinden Selami Talaşmanlar'ın eşi Serhat, Sururi, Serkan'ın anneleri Fatma Talaşmanlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NEZAHAT DİRİL Vefat Tarihi: 2019-04-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi Sakinlerinden Ahmet Diril'in eşi Fatmanur ve Muzaffer Diril'in annesi Sebahat Güven, Saniye Sezgin, Orhan Demirel ve Halit Demirel'in kardeşi Merhume Saadet Demirel ve Haşim Demirel'in kızı Nezahat Diril vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
FERİT ŞAR Vefat Tarihi: 2019-04-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahalllesi sakinlerinden Cevriye Şar'ın eşi eski belediye çalışanlarından Kore Ferit Şar vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EKREM VARLIK Vefat Tarihi: 2019-04-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy Mahallesi sakinlerinden Naim Elmas,Ayşe,Aliye,Ayten,Aynur, Ümmü,Nilüfer,Hacer,Nedime,Nurten ve Zülfet'in dayıları Ekrem Varlık vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılarak Yeniköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET ELMAS Vefat Tarihi: 2019-04-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Erdinç,Sevim ve Fatma Elmas'ın ağbileri Ahmet Elmas vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
|