Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

KEVSER BEKTAŞ Vefat Tarihi: 2020-05-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden merhum Abdullah Bektaş'ın eşi, Ahmet Bektaş'ın annesi Kevser Bektaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğleden sonra Demirli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dilerim.
İSMAİL DENİZER Vefat Tarihi: 2020-05-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi Sakinlerinden, İsmail Denizer vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma Namazından sonra Kumbağ Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MURAT ÖZKAN Vefat Tarihi: 2020-05-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Gözde Karadaş ve Nurhayat Yerlikhan'ın babaları Abbas Karadaş'ın kayınpederi Murat Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NURDAN ÖZKESİCİ Vefat Tarihi: 2020-05-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Kemal Özkesici'nin eşi, Cemal Zafer Özkesici ve Emine Mine Özkesici'nin annesi, Nurdan Özkesici vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HURİYE BEŞKO Vefat Tarihi: 2020-05-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Beşko'nun eşi Hayrettin, Necmettin, Hasan, Şennur, Kadriye ve Necmiye Beşko'nun anneleri Huriye Beşko vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FATMA BİLGİÇ Vefat Tarihi: 2020-05-27
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Adem Bilgiç'in eşi Selahattin Bilgiç,Naile Mete ve Fatma Balvan'ın anneleri Fatma Bilgiç vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 12:00'da Eski Şehir mezarlığından kaldırılacak olup,Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA ÇETİNER Vefat Tarihi: 2020-05-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Zekiye Çetiner'in eşi Muzaffer, Zafer ve Niyazi Çetiner'in babası Mustafa Çetiner vefat etmiştir. Cenazesi bugün saa 12:00'da Gündoğdu Mh. Soğancı Sk. no:12 hane önünden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEYZAN POLAT Vefat Tarihi: 2020-05-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Bekir Polat'ın eşi Fatma Umman, Firdevs Yılmaz ve Hüseyin Eren'in kardeşleri Feyzan Polat vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00'da Yavuz Mh. Gülbahar Sk. hane önünden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|