vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

AZİZE AKALIN Vefat Tarihi: 2019-09-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Yavuz mahallesi sakinlerinden, Hasan Akalın'ın eşi, Şakir Candan'ın kızı, Emine Ertemel ve Emel Aslan'ın annesi, Hüseyin Ertemel ve Fevzi Aslan'ın kayınvalidesi Azize Akalın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Akalın ailesine baş sağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

MURADİYE DEMİR Vefat Tarihi: 2019-09-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden eski kahveci Efrahim Demir'in annesi Muradiye Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Malkara Ahievren caminden kaldırılacak olup, Malkara Ahievren mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Nes Kahvehanesi önünden araç kaldırılacaktır. Demir ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜZEYYEN TAŞIYAN Vefat Tarihi: 2019-09-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Kemal Sürücüler'in eşi Ünsal Yeliz Yaşar ve Melisa'nın anneleri Rıfat Kahya'nın gelini Müzeyyen Taşıyan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Taşıyan ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HURİYE GÖKÇE Vefat Tarihi: 2019-09-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eski-Ortacami mahallesi sakinlerinden Hüseyin Gökçe'nin eşi Enver, Ender,Ömer, Emine ve Esra Gökçe'nin annesi Huriye Gökçe vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Mehmet Efendi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gökçe ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ATİLLA BABACAN Vefat Tarihi: 2019-09-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Ferah Babacan'ın eşi Gülce Babacan Kara'nın babası Yrd. Doç. Doktor NKÜ Emekli Öğretim Üyesi Atilla Babacan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Babacan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEYNEP ELİTAŞ Vefat Tarihi: 2019-09-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Mustafa Elitaş'ın eşi Mustafa Elitaş Özgül Elitaş ve Nilgün Demir'in anneleri Süleymanpaşa Belediye Personeli Şadan Elitaş ve Sanayi Esnaflarınadan Selami Demir'in kayınvalideleri Zeynep Elitaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Elitaş ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞABAN ÖZGÜR Vefat Tarihi: 2019-09-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Hatice Özgür'ün eşi Gülten Paksoylu Nurten Döner Efrahim Özgür ve Remziye Marabaoğlu'nun babaları Şaban Özgür vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Özgür ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
CELAL GALİP GÜRYENİŞ Vefat Tarihi: 2019-09-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Süheyla Güryeniş'in eşi Murat Suat ve Fuat Güryeniş'in babaları Celal Galip Güryeniş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Kandamış caminden kaldırılacak olup Hayrabolu Kandamış mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00'da hane önünden araç kaldırılacaktır.Güryeniş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.