Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

MÜNÜR EKER Vefat Tarihi: 2020-05-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kazandere mahallesi sakinlerinden Nazmiye Eker'in eşi Metin Eken ve Figen Ergen'in babası Münür Eker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kazandere mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
PELİN TÜRKİSTANLI Vefat Tarihi: 2020-05-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden Doktor Sait Türkistanlı ve Gülçin Türkistanlı'nın biricik kızları Pelin Türkistanlı vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAKUP KARACA Vefat Tarihi: 2020-05-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeniköy mahallesi sakinlerinden Fedai Karaca, İsmail Karaca ve Gülşen Çokluk'un babası Yakup Karaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeniköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUHARREM PAMUK Vefat Tarihi: 2020-05-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Fatma Pamuk'un eşi, Ali, Gülden ve Süleyman Pamuk'un babası Muharrem Pamuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00'de Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BÜLENT ÖZER Vefat Tarihi: 2020-05-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Sakine Özer'in eşi, Mert Özer ve Muhammed Özer'in babası, Yamen Özer'in kardeşi Bülent Özer vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Mehmet Efendi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ÜZEYİR TUNÇ Vefat Tarihi: 2020-05-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Hüsniye Tunç'un eşi, Mutlu Tunç'un babası Üzeyir Tunç vefat etmiştir.Cenazesi öğle namazından sonra Aydoğdu Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
VECİH AYDOĞDU USEL Vefat Tarihi: 2020-05-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Gülhan Usel'in eşi Zergin Usel Üçer'in babası Tekirdağ Baro Eski Başkanı Vecih Aydoğdu Usel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Asri Mezarlığa defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HATİCE ERSİN Vefat Tarihi: 2020-05-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden merhum Kemal Ersin'in eşi Emel Atay, Hasan, Mesut ve Abdullah Ersin'in anneleri Hatice Ersin vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'da Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|