Vefat Edenler

NECATİ DARICI Vefat Tarihi: 2019-02-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhume Selver Darıcı'nın eşi Necati Sevgi ve Hayati Darıcı'nın babaları Necati Darıcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacakılavuz Merkez caminden kaldırılarak Karacakılavuz mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:11:30'da hane önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
BEHİYE ARI Vefat Tarihi: 2019-02-11
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakilerinden eski Gardiyan merhum Rafet Arı'nın eşi Ayten Tokat,Gülten Batı,Bağcılık Araştırma Emeklisi Nursen Akıncı ve Salat Fabrikadan emekli Gülşen Darıcalı'nın annesi Behiye Arı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şefaat caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MÜNEVVER SABUNCU Vefat Tarihi: 2019-02-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden, Erdal Sabuncu'nun eşi, Fikret Akıncı'nın kızı, Şenal Akıncı'nın kardeşi Münevver Sabuncu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softeoğlu caminden kaldırılarak Çanakçı mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HALİL BAŞOL Vefat Tarihi: 2019-02-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl mahallesi sakinlerinden Senih Başol ve Meral Başol'un babası ticaret eski bakanı ve Tekirdağ eski milletvekillerinden Halil Başol vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortacami caminden kaldırılarak Hayrabolu Parmakız mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HAŞİME ÜSTÜN Vefat Tarihi: 2019-02-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden, Ahmet Üstün'ün eşi, Meral Üstün ve Metin Üstün'ün annesi Haşime Üstün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
İSMAİL YURDANUR Vefat Tarihi: 2019-02-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Selime Yurdanur'un eşi İslam Yurdanur, Merhum İbrahim ve Mesud Cihat Yurdanur'un babaları Yasemin Özmen, Sümeyye Yurdanur ve Ahmed Cihad ve Muhammed Yurdanur'un dedeleri İslam Büfe sahibi Naipli İsmail Yurdanur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET ALEV Vefat Tarihi: 2019-02-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Nermin Alev'in eşi Merhum Halil Alev ile Fatma Alev'in oğlu Ahmet Alev vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı mahalle caminden kaldırılarak Kaşıkçı Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat.12:00 Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET AVCI Vefat Tarihi: 2019-02-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Beyoğlu Mahallesi sakinlerinden Mestan Avcı ve Hayrettin Avcı'nın babaları Mehmet Avcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Şarköy Beyoğlu Mahalle caminden kaldırılarak Beyoğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00 da Tepedeğirmenler mevkinden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.