Vefat Edenler

KEMAL YÜKSEL Vefat Tarihi: 2018-11-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Banarlı mahallesi sakinlerinden İsmail Yüksel ve Ayşe Balcı'nın babası Kemal Yüksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Banarlı merkez caminden kaldırılarak Banarlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
REZZAN EKİCİLER Vefat Tarihi: 2018-11-10
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Mehmet Ekiciler'in eşi, Ziya ve Haluk Ekiciler'in annesi Kürşat Yağdım'ın ablası Rezzan Ekiciler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu caminden kaldırılarak Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HAYRETTİN NALBANTOĞLU Vefat Tarihi: 2018-11-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Yıldız Nalbantoğlu'nun eşi Altay Nalbantoğlu'nun babası Hayrettin Nalbantoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hasanefendi caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SEYFETTİN SEVİNÇ Vefat Tarihi: 2018-11-09
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip Mahallesi sakinlerinden Ramazan,Hasan,Erdal ve Mümine'nin babaları Seyfettin Sevinç vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Naip caminden kaldırılarak Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYŞE ÖREGEN Vefat Tarihi: 2018-11-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Merhum emekli Astsubay Burhan Öregen'in eşi, Nilgün Yardım ve Murat Öregen'in annesi, Şener Yardım ve Filiz Öregen'in Kayınvalidesi Ayşe Öregen vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ebubekir Sıddık Caminden kaldırılarak, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
HÜSEYİN SAYGI Vefat Tarihi: 2018-11-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Nusratfakı Mahallesi sakinlerinden Hasan ve İsmail Saygı'nın babaları Mehmet Ahmet ve Salim Saygı'nın kardeşleri Hüseyin Saygı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Nusratfakı caminden kaldırılarak Nusratfakı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
REMZİ GÖNÜL Vefat Tarihi: 2018-11-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Kadriye Gönül'ün eşi Hakan ve Volkan Gönül'ün babaları Remzi Gönül vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
OSMAN KESKİN Vefat Tarihi: 2018-11-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yazır Mahallesi sakinlerinden Çiftlikönü eşrafından Eyüp,Salim ve Kadir Keskin'in babaları Osman Keskin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.