vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
MEHMET HATA Vefat Tarihi: 2019-07-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Şefiye Hata'nın eşi Tuncay Hata ve Tuğba Erden'in babaları Mehmet Hata vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Hata ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ABDULLAH CEYLAN Vefat Tarihi: 2019-07-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Mümine Ceylan'ın eşi, Engin Ceylan,Emel Kayan ve Şenay Kısıkçılar'ın babaları eski terzi esnaflarından Abdullah Ceylan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kırklareli Vize Soğucak Köyü Caminden kaldırılacak olup, Soğucak Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Ceylan ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE PALA Vefat Tarihi: 2019-07-16
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Büyükşehir Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Personeli İbrahim Pala'nın annesi, Emine Pala vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mehmet Süleyman Efendi Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Pala Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİGAR YAŞAR Vefat Tarihi: 2019-07-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Demirci Hasan Yaşar'ın eşi, Onur ve Funda Yarar'ın anneleri Nigar Yaşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazıdan sonra Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yaşar ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
MEHMET BİLGİN Vefat Tarihi: 2019-07-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden Ferdane Bilgin'in eşi Münevver ve Münür Bilgin'in babaları Mehmet Bilgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Bilgin ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE ÇİLOĞULLARI Vefat Tarihi: 2019-07-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Eşrafından, Merhum Ahmet Çiloğulları'nın eşi, Galip, Şaban ve Birgül Çiloğulları'nın annesi, Emine Çiloğulları vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Çiloğulları ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
TURHAN DEMİRKOL Vefat Tarihi: 2019-07-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Bahriye Demirkol'un eşi, Turhan Demirkol vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olu, Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Demirkol ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYNUR ŞEVK Vefat Tarihi: 2019-07-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Burhan Şevk'in eşi, İlker, Levent ve Ayhan Şevk'in annesi, İlhan Yıkılmaz, Hayriye Yazıcı, Hamiyet Özkovalak, Yusuf Yıkılmaz ve Osman Yıkılmaz'ın ablası Aynur Şevk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı Caminden kaldırılacak olup, Kayı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 13:00'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Şevk Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|