Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

MEHMET BİCAN EZER Vefat Tarihi: 2020-05-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Gürsel Ezer'in eşi, Emekli Astsubay Servet Ezer ve Merhume Zülkayde Ezer'in oğlu , Gürcan Ezer'in babası, Kadir, Nazlı, Hayriye ve Uğur'un kardeşi, Yapı Kredi Bankasından emekli Mehmet Bican Ezer vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ERDİNÇ KURÇ Vefat Tarihi: 2020-05-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Nefise Kurç'un eşi, Dilek Kurç'un babası, Erdinç Kurç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şarköy - Mürefte Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
BAHAR KARATAŞ Vefat Tarihi: 2020-05-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Hasan ve Reyhan Karataş'ın kızı,Beyda Karataş'ın ablası, Bahar Karataş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HİDAYET MOLA Vefat Tarihi: 2020-05-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu İsmailli Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Mola'nın eşi Süleyman,Şevket,Erdal ve Fehim Mola'nın anneleri Hidayet Mola vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğleden önce Hayrabolu İsmailli mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
RIFAT ÜÇÜNCÜ Vefat Tarihi: 2020-05-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi Sakinlerinden, Hasan Üçüncü'nün Abisi, Yunus Üçüncü ve Kadir Üçüncü'nün amcası, Rıfat Üçüncü vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
MUSTAFA TAYFUN HEPGÜLER Vefat Tarihi: 2020-05-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden Nebahat Hepgüler' in eşi Begüm Hepgüler , Ebru Hepgüler ve Cömert Sağlam ' ın babaları Rumeli Optik ve Begüm Optik' in sahibi Mustafa Tayfun Hepgüler vefat etmiştir. Cenazesi Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah' tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
NECMİYE YAVUZ Vefat Tarihi: 2020-05-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaçalı Mahallesi sakinlerinden, Nedim Yavuz'un eşi, Mehmet ve İsmail Yavuz'un annesi, Necmiye Yavuz vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Karaçalı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FEVZİYE ÖNBEY Vefat Tarihi: 2020-05-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Osmanlı Mahallesi sakinlerinden, Merhum Ahmet Önbey'in eşi, Hüseyin Önbey, Nilüfer İşcan ve Süleyman Önbey'in annesi, Hacı Fevziye Önbey vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Osmanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.

|