Vefat Edenler

İSMAİL HAKKI ÇETİN Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Remziye Çetin'in eşi Bahattin, Ziyşan, Zeyniye Bahçeli ve Merhume Sennur Aydoğan'ın Babaları Yörük Eşrafından İsmail Hakkı Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yörük caminden kaldırılarak Yörük Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SELİME NAZLIGÜL Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden, Abdullah Nazlıgül'ün eşi, Serpil Orhan ve Erdinç Nazlıgül'ün annesi, Selime Nazlıgül vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılarak Selçuk Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
YUSUF ERTAŞ Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Yeni Sanayi Sitesi Esnaflarından Nebahat Ertaş'ın eşi Recep Ertaş ve Gülhan Bacak'ın babaları Yusuf Ertaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NAMİGAR UYSAL Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhum Süleyman Zihni Uysal'ın eşi Güler ve Gülserin anneleri Namigar Uysal vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MUZAFFER EREN Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Susuzmüsellim Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Eren'in eşi Merhum Emekli Öğretmen Akif Eren,Şerif Eren,Kadriye Çevik ve Yağlı Tohumlardan emekli Osman Eren'in anneleri Muzaffer Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Susuzmüsellim Caminden kaldırılarak Susuzmüsellim Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:00'da İtfaiye yanından araç kaldırılacaktır.Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
SITKIYE MENEKŞE Vefat Tarihi: 2018-11-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Yeniköy'lü Hüseyin Menekşe'nin eşi, Hacer, Ayşe, Hatice, Fatma, Gülizar ve Emrullah Menekşe'nin annesi Sıthiye Menekşe vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
SALİH ÜREN Vefat Tarihi: 2018-11-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden Hatice Üren'in eşi Emine Arslan,Mümine Özen, Halk Otobüsleri Şoförü Muzaffer Üren ve Abdullah Üren'in babası Salih Üren vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından önce Bıyıkali caminden kaldırılarak Bıyıkali Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00 da Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
SAKİNE YÜKSEL Vefat Tarihi: 2018-10-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Türkiye Yardım Sevenler Derneği Tekirdağ Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ağır ceza reisi merhum Kasım Yüksel'in eşi Ergun ve Barış Yüksel'in anneleri Sakine Yüksel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.