Vefat Edenler

NEBAHAT BAYSOY Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Değirmenaltı Mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Baysoy'un eşi Özgül Baysoy'un annesi toptancı İbrahim Güneş'in ablası Nebahat Baysoy vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Değirmenaltı caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SENİHA KILIÇ Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Canhıdır Mahallesi sakinlerinden, Merhum Mehmet Kılıç'ın eşi, Ali Kılıç,Metin Kılıç ve Hülya Kılıç'ın annesi, Seniha Kılıç vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu-Canhıdır Caminden kaldırılarak, Canhıdır Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
AYLİN KESKİN Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden Tacettin Keskin'in eşi Berfin ve Ceylin Keskin'in annesi Aylin Keskin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NURCAN TAŞ Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Hasan Taş'ın eşi Yağmur Taş'ın annesi Soylu Mahallesi sakinlerinden Ahmet ve Tenzile Pehlivanoğlu'nun kızı Nurcan Taş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu camiden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
EMİNE AYDOĞAN Vefat Tarihi: 2019-02-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Merhum Ömer Aydoğan'ın eşi Mustafa, Hayrullah, Mehmet ve Şenol Kudun'un ablaları Emine Aydoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneğinden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MUSTAFA YALÇIN Vefat Tarihi: 2019-02-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhedanlı Mahallesi sakinlerinden Münevver Yalçın'ın eşi Ersin ve Adem Yalçın'ın babası Seyit ve Esat Yalçın'ın abisi Mustafa Yalçın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Ferhedanlı caminden kaldırılarak Ferhedanlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
KADİR ERDOĞAN Vefat Tarihi: 2019-02-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarıkılıçlı Mahallesi sakinlerinden, Merhume Ayşe Erdoğan'ın eşi, Ali Erdoğan'ın babası, Akif Erdoğan'ın kardeşi, Kadir Erdoğan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yukarıkılıçlı Caminden kaldırılarak, Yukarıkılıçlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HEDİYE YAŞARİYE ÖZDEN Vefat Tarihi: 2019-02-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Şerif Özden'in eşi Nedim Mustafa Saime ve Metin Özden'in anneleri Hediye Yaşariye Özden vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çınarlı Mahallesi Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Saat:16:00'da Çınarlı Mahallesi Ayazma sokağından araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.