vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
ÜMMÜŞ KARATAŞ Vefat Tarihi: 2019-07-08
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Hemit Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Ali Karataş'ın eşi Recep Şaban Muharrem Mümin ve Hasibe Karataş'ın anneleri Ümmüş Karataş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Hemit caminden kaldırılacak olup Malkara Hemit mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'DA 100 Yıl mahallesi emek sitesi önünden araç kaldırılacaktır.Karataş ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BAKİ BUDAK Vefat Tarihi: 2019-07-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Nergis Budak'ın eşi Ahmet ve Kadriye Budak'ın oğlu Cansu Budak Banu Durmaz ve Ebru Batır'ın babaları Seyfi ve Basri Budak'ın kardeşleri Emekli Belediye Personeli Baki Budak vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Budak ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE ARSLAN Vefat Tarihi: 2019-07-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip Mahallesi sakinlerinden Mustafa Arslan'ın eşi Halk Bankasından emekli Bayazıt Arslan Güzin Bektaş ve Erol Arslan'ın anneleri Ayşe Arslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup Naip mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:15'te Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Arslan ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HACI MEHMET METİNER Vefat Tarihi: 2019-07-07
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Ayşe Metiner'in eşi Necla Hülya ve Mustafa'nın babaları Yusuf Özkurtoğlu ve Mahmut Sönmez'in kayınpederi Yılmaz Ali Cavit ve Kemal Metiner'in ağabeyleri Eski Belediye çalışanı Hacı Mehmet Metiner vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Efendi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Metiner ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

YUSUF GENÇER Vefat Tarihi: 2019-07-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Dilber Gençer'in eşi, Mustafa Can Gencer ve Pelin Taş'ın babası İş Bankasından emekli Yusuf Gencer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gencer ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HALİL SÜMER Vefat Tarihi: 2019-07-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Saadet ve Sadettin Sümer'in babaları Halil Sümer vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Semetli caminden kaldırılacak olup, Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Sümer ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
HASAN ÖZKAN Vefat Tarihi: 2019-07-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum Sacide Özkan'ın eşi Yüksel, Sabber ve Gülşen Özkan'ın babaları Kokoreçci Hasan Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özkan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz
HABİBE İÇER Vefat Tarihi: 2019-07-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip mahallesi sakinlerinden Tahir İçer'in eşi, Ayşe Ulu, Fatma Erik ve Erdinç İçer'in anneleri Habibe İçer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup, Naip mahalle mezarlığında defnedilecektir. İçer ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
|