Vefat Edenler

FERİZE KUMCU Vefat Tarihi: 2018-07-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündüzlü mahallesi sakinlerinden Halil Kumcu'nun eşi Ebru ve Elif Kumcu'nun anneleri Fahri Gürtuna ve Feride Aydın'ın kardeşleri merhum Şevket ve Fehime Gürtuna'nın kızları Ferize Kumcu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı caddesi Bahçelievler caminden kaldırılarak Gündüzlü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur
MUHİDDİN ERGİN Vefat Tarihi: 2018-07-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Feriha Örnek Neziha Kanarya Seniha Güven ve Şükran Gazaloğlu'nun babaları Ahmet Örnek Musa Gazaroğlu ve Ethem Güven Kayınpederi Mehmet Kanarya'nın dedesi Demirli Mahallesi Eski Muhtarı Muhiddin Ergin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamil Ağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FİRDEVS TİRYAKİ Vefat Tarihi: 2018-07-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kılavuzlu Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Tiryaki'nin eşi Metin ve Çetin Tiryaki'nin anneleri Firdevs Tiryaki vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kılavuzlu Caminden kaldırılarak Kılavuzlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ŞAHİN PEDÜK Vefat Tarihi: 2018-07-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eski Cami Mahallesi sakinlerinden Yücel Pedük'ün eşi Oktay ve Olcay Pedük'ün babaları Alacalı Prefabrik'ten emekli Şahin Pedük vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
EMİN HAS Vefat Tarihi: 2018-07-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnecik Mahallesi sakinlerinden Mehmet Has'ın ağbisi Emin Has vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra İnecik caminden kaldırılarak İnecik Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
YAŞAR KIRLANGIÇ Vefat Tarihi: 2018-07-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Melek Kırlangıç'ın eşi Haluk Kırlangıç'ın babası Yaşar Kırlangıç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu Mahallesi Özgürler caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET GÜNEŞ Vefat Tarihi: 2018-07-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Gülseren Güneş'in eşi Tuğçe ve Gökçe Güneş'in babaları Şaban,Seyfettin ve Nedim Güneş'in kardeşleri Ahmet Güneş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Barbaros eski camiden kaldırılarak Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:30 da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NAİL SEVER Vefat Tarihi: 2018-07-28
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnecik Mahallesi sakinlerinden Nuriye Sevim'in oğlu Süreyya Sevim'in kardeşi Nail Sever vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra İnecik caminden kaldırılarak İnecik Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.