vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

MUAMMER ŞİMŞEK Vefat Tarihi: 2019-09-06
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Esendik mahallesi sakinlerinden Salih Şimşek'in oğlu Gülseren ve Zübeyde Şimşek'in abisi Muammer Şimşek vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Şimşek ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HİLMİYE NAZIR Vefat Tarihi: 2019-09-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Kermeyan mahallesi sakinlerinden Hacı Hüseyin Nazır'ın eşi Sülbiye, Nadide, Bahire, Remziye, Şükriye ve Gülsüm'ün anneleri Hilmiye Nazır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından KErmeyan caminden kaldırılacak olup, Kermeyan mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Nazır ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
VİLDAN ÖZDEN Vefat Tarihi: 2019-09-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Birol Özden'in eşi İlker ve Ganime Özden'in anneleri Vildan Özden vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara Gazi Ömer Bey caminden kaldırılacak olup, Malkara mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Askent sitesi önünden araç kaldırılacaktır. Özden ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞAR BALIRAK Vefat Tarihi: 2019-09-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Hatice Balırak'ın eşi Oğuzhan, Aslıhan ve Emirhan Balırak'ın babaları Tekel'den emekli Aşçı Yaşar Balırak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şarköy Çarşı caminden kaldırılacak olup, Şarköy mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da 100.yıl Faruk Nafız Çamlıbel sok. no:20'deki hane önünden araç kaldırılacaktır. Balırak ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYDIN GÖZLEK Vefat Tarihi: 2019-09-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhum Cihan Gözlek ve Merhume Ümmü Gözlek'in oğulları Aydın Gözlek vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Efendi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Gözlek ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
LÜTFİ AKBULUT Vefat Tarihi: 2019-09-05
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Soylu mahallesi sakinlerinden Lütfiye, Abide, Hüseyin ve Şadan Akbulut'un babaları Lütfi Akbulut vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kapaklı caminden kaldırılacak olup, Soylu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Kapaklı kahvesi önünden araç kaldırılacaktır. Akbulut ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAYRİYE YILMAZ Vefat Tarihi: 2019-09-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Buzağcı Mahallesi sakinlerinden Merhum Cemil Yılmaz'ın eşi Süleymanpaşa Belediyesi Çalışanı Salih Baydar ve Devlet Hastanesi Çalışanlarından Yılmaz Timuçin'in kayınvalidesi Hayriye Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Buzağcı caminden kaldırılacak olup Hayrabolu Buzağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da Eski Şehir mezarlığı önünden araç kaldırılacaktır.Yılmaz ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz
ÜRKİYE KARPUZ Vefat Tarihi: 2019-09-04
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden merhum Emin Karpuz'un eşi Şennur Hanoğlu Tennur Derin Ahmet ve Tevfik Karpuz'un anneleri Ürkiye Karpuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Softeoğlu caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Karpuz ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.