Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 2016 Aralık ayında faaliyete açılan ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak hizmetine devam eden Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi, başta üniversite öğrencilerinin, sonrasında kentimizde bulunan diğer gençlerin birbirleri ile dayanışmasına, bilgi ve becerileri kendi çevreleri ve halkın diğer kesimi ile paylaşmasına olanak sağlıyan vbir merkezdir. Üniversite de bulunan öğrenci toplulukları ile beraber hareket eden merkezimiz aynı zamanda öğrenci topluluklarının sosyal ve kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapmaktadır. Merkezimiz gençlerin toplantılar yapabilecekleri ve ders çalışabilecekleri bir fiziki mekan olmanın yanı sıra tamamen ücretsiz olarak kullanabilecekleri internet hizmeti, yazıcı hizmeti, çamaşır yıkama / kurutma hizmetleri ve ütü hizmeti ile de hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca yine ücretsiz olarak çay ve kahve servisimiz merkezimizin vazgeçilmezidir ;)

Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi içinde bulunan “Alternatif Sahne” ile de tiyatro grupları, öğrenci topluluklarının tüm faaliyetleri, sergi, eğitim ve paneller, ücretsiz konserler ve diğer etkinliklerini gerçekleştirebildikleri sıcak bir ortam sağlamaktadır.

Gençlerimiz, tüm faaliyetlerimiz ve etkinliklerimizden haberdar olmak ve yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etme imkanı bulabilirler.

 

 

 

 

 

Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024