Vefat Edenler

ADİL DÖNMEZ Vefat Tarihi: 2018-07-26
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karahisarlı Mahallesi sakinlerinden Merhume Şükran Dönmez'in eşi Yılmaz ve Nejla Dönmez'in babaları Esat Dönmez'in ağabeyi Süleyman Metin Çetin ve Ergin Dönmez'in amcaları Adil Dönmez vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karahisarlı caminden kaldırılarak Karahisarlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
Ayşe Özdemir Vefat Tarihi: 2018-07-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tatarlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Osman Özdemir'in eşi Remziye Aysel, Necmiye Ünlü, Nermin Sarıgül, Fatma Özdemir ve Remzi Özdemir'in anneleri Ayşe Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi Bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
DEREN KANTARCI Vefat Tarihi: 2018-07-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ Eşrafından Emekli Öğretmen ve Çarşı Esnaflarından Nedim Arıcı ile Emlak Bankasından Emekli Mine Arıcı'nın Torunları Işıl Ve Eren Kantarlı'nın kızları İdil Arıcı'nın yeğeni Deren Kantarlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
FATMA ATEŞ Vefat Tarihi: 2018-07-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Uçmakdere Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa Ateş'in eşi Milli Eğitim Müdürlüğünden Emekli Ümit Ateş Ergin Ateş Nursel Yakut Gökçen Çolak ve Fatma Yalçın'ın anneleri Teski çalışanı Fehmi Yakut Ömer Yalçın ve Arif Çolak'ın kayınvalidesi Fatma Ateş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Uçmakdere caminden kaldırılarak Uçmakdere mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:15:30'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NECİBE BİNGÖL Vefat Tarihi: 2018-07-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden merhum Yaşar Turgut Bingöl'ün eşi Ali Rıza ve Hüsniye Bingöl'ün anneleri Tuğçem Altınışık , Tuğcan Bingöl'ün babaanneleri Özgür Cenk Gürcan'ın anneanneleri Necibe Bingöl vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova ikinci caminden kaldırılarak eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
AYHAN CENGİZ Vefat Tarihi: 2018-07-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi Sakinlerinden Zeliha Cengiz'in eşi Sarıkamışlı Bedirhan Cengiz'in oğlu, Güven, Ferit, Cemil ve Muhammet'in kardeşi Ayhan Cengiz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğlen namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi Caminden kaldırılarak Yeni Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
OKYANUS KOÇAK Vefat Tarihi: 2018-07-25
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Cenk Koçak ve Selcan Koçak'ın kızı Okyanus Koçak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
FAZLI ÖZKAN Vefat Tarihi: 2018-07-24
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Güzelköy Mahallesi sakinlerinden Emekli Polis memurları Zeki ve Yusuf Özkan'ın Mediha Mehmet Tetikol öğretmeni Hüseyin Özkan'in Mahide,Hayriye ve Huriye'nin babaları Fazlı Özkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Güzelköy caminden kaldırılarak Güzelköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30 da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.