vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

|
GÜLTEN ŞENER Vefat Tarihi: 2019-07-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Osman Şener'in eşi, Tufan Şener, Bahar Gülözen'in annesi, Gülten Şener vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Şener Ailesine Başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BEDRİYE AVCI Vefat Tarihi: 2019-07-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Erdoğan Avcı'nın eşi, Doğan Avcı ve Ecem Aksöz'ün anneleri Bedriye Avcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Süleyman Mehmet Efendi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Avcı ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HACER ÖZERİN Vefat Tarihi: 2019-06-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Hisar mahallesi sakinlerinden, merhum Recep Özerin'in eşi, Hüsnü, Şenay ve Nefise Özerin'in annesi Hacer Özerin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KEVSER ILDIZ Vefat Tarihi: 2019-06-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden, merhum Ali Ildız'ın eşi, Gönül Bıçaklar, Gülden Akyüz, Saniye Özen, ve Fahrettin Ildız'ın annesi Kevser Ildız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin ailesine başsağlığı diler Merhume'nin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AZİME ACAR Vefat Tarihi: 2019-06-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden Ahmet Acar'ın eşi Aslı,Yaşar ve Mehmet Acar'ın annesi Azime Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra soğukkuyu caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Acar ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET KARAKURT Vefat Tarihi: 2019-06-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Nermin Karakurt'un eşi Cengiz,Nergis ve Arif'in babası Mehmet Karakurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılacak olup Karacakılavuz mahalle mezarlığına defnedilecektir. Karakurt ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞERİF CİHAN Vefat Tarihi: 2019-06-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Gülsüm Cihan'ın eşi Yalçın ve Ercüment Cihan'ın babası emekli Tekirdağ Adliyesi yazı işleri müdürlerinden Şerif Cihan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Cihan ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÖZCAN ŞAHİNTUĞ Vefat Tarihi: 2019-06-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Ayten Şahintuğ'un eşi Kemal, Murat ve Ülkü Şahintuğ'un babası eski sanayi ustalarından MHP kurucu başkanı Özcan Şahintuğ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Şahintuğ ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|