Vefat Edenler

AYŞE CAN Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Ahmet Can'ın eşi Ali,Süleyman ve Tülay'ın annesi Ayşe Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Hacı Sabri caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
DEMİR HASAN AĞILGAT Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Fethiye Ağılgat'ın eşi Salat yağ fabrikasından emekli Demir Hasan Ağılgat vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
VELİ YILMAZ Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kılavuzlu Mahallesi sakinlerinden, Sabiha Dursun, Fatma İnal, Sebahat Kuytak ve Mehmet Yılmaz'ın babası, Veli Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak, Kılavuzlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AVİZE VARLIK Vefat Tarihi: 2018-10-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa Varlık'ın eşi Ali Varlık Hasan Varlık ve Fatma Sav'ın anneleri Avize Varlık vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk caminden kaldırılarak Selçuk Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MUAZZEZ ÇOLAKOĞLU Vefat Tarihi: 2018-10-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu eşrafından merhum Mehmet ve Hacer Çolakoğlu'nun kızı Süreyya ve Sema'nın annesi Kemal Doyran ve Adil Demir'in kayınvalidesi Muazzez Çolakoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Çarşı caminden kaldırılarak Hayrabolu Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NEŞECAN USLU Vefat Tarihi: 2018-10-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden merhum Özlem Uslu'nun eşi, Erdoğan ve Vechiye kızı Özer ve Özge Uslu'nun annesi Neşecan Uslu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yavuz mahallesi hane önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
MUHİTTİN TOZAR Vefat Tarihi: 2018-10-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu mahallesi sakinlerinden Rebiye Tozar'ın eşi, Orhanlar Beko çalışanlarından Mustafa Tozar, Hanife Balaban, Ayşe Ece, Fatma Moyan, Kadriyet Acat'ın babaları Muhittin Tozar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu caminden kaldırılarak Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
NERİMAN DURUKAN Vefat Tarihi: 2018-10-29
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Haluk Durukan, Handan Şahin, Ayhan Uçak'ın anneleri Neriman Durukan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.