Vefat Edenler

VASFİYE ŞEN Vefat Tarihi: 2019-02-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Şen'in eşi Hüseyin,Mehmet,Gülsüm ve Kerime'nin anneleri Vasfiye Şen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Caminden kaldırılarak Yazır Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da cami önünden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
KEVSER PAMUK Vefat Tarihi: 2019-02-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Kamil Pamuk'un eşi Kamuran ve Kemal Pamuk'un annesi Kevser Pamuk vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak Kılavuzlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NAZMİYE SABANCI Vefat Tarihi: 2019-02-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karansıllı Mahallesi sakinlerinden Merhum Nuri Sabancı'nın eşi Ferit Sabancı'nın annesi Nuri Ve Hande Sabancı'nın babaanneleri Nazmiye Sabancı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karansıllı Caminden kaldırılarak Karansıllı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ALİ ŞALİ Vefat Tarihi: 2019-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Elmalı mahallesi sakinlerinden Gümrük Kaçakçılık Müdürü İsmail Şali, İsa Şali ve Emine Önder'in babaları Hacı Ali Şali vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Elmalı caminden kaldırılarak Elmalı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MELAHAT ADALI Vefat Tarihi: 2019-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden, Emine ve Sebahat'ın annesi Nebahat Avcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Eski Kamil Ağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhume'nin dost ve yakınlarına duyurulur.
FAHRİ TOKTAŞ Vefat Tarihi: 2019-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden, Çiftlijönü esnaflarından Fahri Toktaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
GÜLSÜM URAL Vefat Tarihi: 2019-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Ural'ın eşi merhume Bahise Ural Kemal, İsmail, Aydın Ural ve Ayşe Eligül'ün anneleri Gülsüm Ural vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
NAZİFE ŞEN Vefat Tarihi: 2019-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhum Yaşar Şirin'in eşi Merhum Kemal ve Mustafa Şirin,Hüseyin,Adem Şirin ve Nuray Kula'nın anneleri Nazife Şen vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hacı Sabri Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.