Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

MUSTAFA AKINCI Vefat Tarihi: 2020-04-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Muratlı Yavaşça mahallesi sakinlerinden Ayşe Akıncı'nın eşi Nesrin,Serpil,Sabri,Selim,Seçkin,Gülten,Ayten,Sezer,Merhume Hatice ve Sezgin'in babaları Yağmur Sert'in dedesi Mustafa Akıncı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Muratlı Yavaşça caminden kaldırılacak olup,Muratlı Yavaşça mahalle mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
HURİSER ŞİRİN Vefat Tarihi: 2020-04-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı mahallesi sakinlerinden Hikmet Şirin, Nurşen Şen ve Nurten Öztürk'ün annesi Huriser Şirin vefat etmiştir. Cenazesi bugün 12:00'de Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAŞAR GÜLER ERŞAHİN Vefat Tarihi: 2020-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Emin Haluk ve Hayri Erşahin'in annesi Yaşar Güler Erşahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
FİRDEVS YÜRÜK Vefat Tarihi: 2020-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden merhum Metin Yürük'ün eşi, Murat Yürük ve Dilek Çalışkan'ın annesi Firdevs Yürük vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
YAŞARİYE KİRAS Vefat Tarihi: 2020-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Merhum Zeynel Kiras'ın eşi, Saadet Kancabaş, Taksici Ziver Kiras ve Merhum Selver Kiras'ın annesi, Yaşariye Kiras vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
AHMET KARADAĞ Vefat Tarihi: 2020-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Gülten Karadağ'ın eşi, Av. Nihan Karadağ ve Prof. Dr. Bilgehan Karadağ'ın babası, Av. Ahmet Karadağ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
ERDEM ARAS Vefat Tarihi: 2020-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara İbribey Mahallesi sakinlerinden, Hatice Aras'ın eşi, Süleyman, Recep Emre ve Ali Eymen'in babası, İl Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Erdem Aras vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra İbribey Caminden kaldırılacak olup, İbribey mezarlığına defnedilecektir.Merhuma Allah'tan Rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
GÜL KORKMAZ Vefat Tarihi: 2020-04-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Mümin Korkmaz'ın eşi, Turgay ve Tuncay Korkmaz'ın anneleri Gül Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ayşe Hasan Elmas Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar dileriz.
|