vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

AZİZ MANIŞ Vefat Tarihi: 2019-09-03
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas mahallesi sakinlerinden Ayla Manış'ın eşi Özge ve Murat Manış'ın babaları Çiftlikönü eşrafından Aziz Manış vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Manış ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEBİYE BAYINDIR Vefat Tarihi: 2019-09-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk mahallesi sakinlerinden merhum Hayrullah Bayındır'ın eşi Cemal Bayındır'ın annesi Nebiye Bayındır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk caminden kaldırılacak olup Selçuk mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Teki önünden araç kaldırılacaktır. Bayındır ailesine baş sağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NURSEL BOSTANCI Vefat Tarihi: 2019-09-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden, İlker Soner balık lokantası sahibi İlker Bostancı'nın eşi, Sevim Hatipoğlu ve Sevil Kirec'in annesi Nursel Bostancı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılarak Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Bostancı ailesine baş sağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RUKİYE GENÇTÜRK Vefat Tarihi: 2019-09-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Galip Gençtürk'ün eşi Ahmet ve Beyhan Gençtürk'ün anneleri Rukiye Gençtürk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Gençtürk Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATMA ÜSTÜN Vefat Tarihi: 2019-09-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı Mahallesi sakinlerinden Merhum Mahmut Üstün'ün eşi Eyyüp,Fethiye ve Tevfik Üstün'ün anneleri Ozan,Özlem ve Buse'nin babaannesi Fatma Üstün vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı Caminden kaldırılacak olup, Kayı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Muratlı Caddesi Şehitler Abidesi önünden araç kaldırılacaktır. Üstün Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÜMMÜHAN KOCA Vefat Tarihi: 2019-09-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut Mahallesi sakinlerinden Deniz,Aynur,Pınar,Ayşe ve Tasvir'in anneleri Ümmühan Koca vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Koca Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE DEMİR Vefat Tarihi: 2019-09-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Fikri Demir,Mine Boz ve Aynur Topuz'un anneleri Işıklar Köyü eşrafından Ayşe Demir vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Demir Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATMA BORAN Vefat Tarihi: 2019-09-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Naim Boran'ın eşi Birsen ve Nursen Boran'ın anneleri Fatma Boran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Yörgüç Caminden kaldırılacak olup, Yörgüç Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da hane önünden araç kaldırılacaktır. Boran ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.