Vefat Edenler

CEVRİYE CEYLAN Vefat Tarihi: 2015-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN YILMAZ CEYLAN'IN EŞİ CEVRİYE CEYLAN, EROL CEYLAN, FEVZİYE KAVÇAKAN, NURDANE BOZ'UN ANNELERİ CEVRİYE CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP ÇINARLI HACI OSMAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YÖRÜKLER MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
NİZAMETTİN AĞBAL Vefat Tarihi: 2015-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN LÜTFİYE AĞBAL'IN EŞİ,N EFE ERDEM,ADEM VE ELİF AĞBAL'IN BABALARI NİZAMETTİN AĞBAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİT HACI OSMAN CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
HÜSEYİN ALP Vefat Tarihi: 2015-03-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler KAŞIKÇI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HAMİDE ALP'İN EŞİ, ERKAN VE ÖZCAN ALP'İN BABALARI TEKİRDAĞ ESNAFLARINDAN HAYATİ VE İSMET KÜÇÜK'ÜN ENİŞTELERİ HÜSEYİN ALP VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP KAŞIKÇI MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00'DA TEKİRA ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
MUSTAFA KATKICI Vefat Tarihi: 2015-03-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler HÜRRİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, EMEL KATKICI'NIN EŞİ, EREN VE İREM KATKICI'NIN BABALARI TELEKOMDAN EMEKLİ MUSTAFA KATKICI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP ÇİFTLİKÖNÜ CAMİİNDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
SELAHATTİN YILMAZ Vefat Tarihi: 2015-03-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MAKBULE YILMAZ'IN EŞİ, EŞREF, NAZİF VE EROL YILMAZ'IN BABALARI SELAHATTİN YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP SOFTUOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK, GÜNDÜZLÜ MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
AZİZ AKKAYA Vefat Tarihi: 2015-03-13
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME ŞÜKRİYE AKKAYA'NIN EŞİ, HASAN,HÜSEYİN,OKŞAN AKKAYA'NIN BABALARI AZİZ AKKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZI MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİDEN KALDIRILARAK, YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
AHMET YÜKSEK Vefat Tarihi: 2015-03-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler KAZANDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HACI İSLAM VE MERHUME EMİNE YÜKSEK'İN KARDEŞLERİ NECMİYE YÜKSEK'İN EŞİ NEŞE ÖZKAN ,AYŞE YILDIZ VE ERSİN YÜKSEK İN BABALARI HACI AHMET YÜKSEK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP KAZANDERE CAMİİNDEN KALDIRILARAK KÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 14:30 DA AYDOĞDU İLKÖĞRETİM ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
FATMA DURSUN Vefat Tarihi: 2015-03-12
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler SELÇUK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM KAMİL DURSUN'UN EŞİ, NİMET ŞARLI, EMİNE İZMİRLİ, ZEYNEP SAYGI VE MEHMET DURSUN'UN ANNELERİ FATMA DURSUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.