Vefat Edenler

KIYMET ADA Vefat Tarihi: 2015-02-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler DEĞİRMENALTI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NİYAZİ ADA'NIN EŞİ,ERKAN ADA VE ÖZKAN ADA'NIN ANNELERİ KIYMET ADA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP DEĞİRMENALTI CAMİİNDEN KALDIRILARAK ESKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
CEMİLE GÜNAY Vefat Tarihi: 2015-02-02
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM İSKENDER GÜNAY'IN EŞİ, SULTAN GÜNGÖR, FATMA, KAMİLE İLHAMİ VE HASAN GÜNAY'IN ANNELERİ CEMİLE GÜNAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP HACİLBEY CAMİİNDEN KALDIRILARAK, ESKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMENİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
ŞAHİN ALTINAY Vefat Tarihi: 2015-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100YIL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYLİN ALTINAYIN EŞİ MERHUM RIFAT ALTINAY VE AYŞE ALTINAYIN OĞULLARI OLCAY,ÖZGÜR,EBRU VE ELİF ALTINAYIN BABALARI BURCU,BURÇAK VE BARİŞ ŞAHİNİN DEDELERİ ŞAHİN ALTINAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP RÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
ALİ DURMAZ Vefat Tarihi: 2015-02-01
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KARACAKILAVUZ KÖYÜNDEN SAYİME DURMAZ'IN EŞİ PEMBE GÜL VE SEBİLE'NİN BABALARI ALİ DURMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP SOFTUOĞLU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
NAİM DUMAN Vefat Tarihi: 2015-01-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ESKİ CAMİ- ORTA CAMİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HATİCE DUMAN'IN EŞİ AHMET-RECEP DUMAN'IN KARDEŞLERİ MERVE- MELTEM DUMAN'IN BABALARI CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULUNDAN EMEKLİ NAİM DUMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP YAĞCI MAHALLESİNDEN KALDIRILARAK YAĞCI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 14:00'DA VALİLİK ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
KADRİ TUNA Vefat Tarihi: 2015-01-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler OSMANLI MAHALLESİ VE ÇINARLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SSK'DAN EMEKLİ MÜKERREM TUNA'NIN EŞİ TUFAN TUNA VE PINAR TUNA SEVER'İN BABALARI, EYLÜL TUNA VE İLAYDA TUNA'NIN DEDELERİ, NİGAR MANDIRALI VE CEZMİ TUNA'NIN ABİLERİ KADRİ TUNA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP TÜSTEMPAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK OSMANLI MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
YAŞAR UZUN Vefat Tarihi: 2015-01-31
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler KARACAKILAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ZAİDE UZUN'UN EŞİ OSMAN UZUN'UN BABASI 210 SAYILI TEKİRDAĞ YAĞLI TOHUMLAR TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ ESKİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAŞAR UZUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP KARACAKILAVUZ MAHALLESİ CAMİİ ÖNÜNDEN KALDIRILARAK KARACAKILAVUZ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
SAMİ ELİTAŞ Vefat Tarihi: 2015-01-30
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler AYDOĞDU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, YAVUZ, SELİM VE HALİM ELİTAŞ'IN BABALARI SAMİ ELİTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP KAZANDERE MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.SAAT 13:30'DA AYDOĞDU MAHALLESİ YILBAŞI SOKAKTAN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.MERHUMUN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.