Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

BEHİCE KİBAR Vefat Tarihi: 2019-08-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Demirli Mahallesi sakinlerinden Muhsin Kibar'ın eşi Saffet Türe,Zuhal Kaya,Nihal Gürel ve Mustafa Kibar'ın anneleri Behice Kibar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Demirli Caminden kaldırılacak olup, Demirli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Kibar Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İLAYDA İNCE Vefat Tarihi: 2019-08-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhadanlı mahallesi sakinlerinden Sanayi eşrafından Ahmet ince ve Zübeyde Karabaş'ın kızı Hayriye İnce'nin torunu İlayda İnce vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. İnce ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ İHSAN SUCULAR Vefat Tarihi: 2019-08-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Zerrin Sucular'ın eşi Nuran,İmran ve Mahmut Sucular'ın abileri eski terzi Ali İhsan Sucular vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Sucular Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NAZİRE HÜNKAR Vefat Tarihi: 2019-08-23
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnecik mahallesi sakinlerinden Merhum Adem, Muammer, Neziha, Meliha ve Emine'nin anneleri Nazire Hünkar vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra İnecik caminden kaldırılacak olup, İnecik mahalle mezarlığına defnedilecektir. Hünkar ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NUSRET TAVŞAN Vefat Tarihi: 2019-08-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeni Sanayi eşrafından Hakan Tavşan'ın babası Nusret Tavşan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Tavşan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET ARSLAN Vefat Tarihi: 2019-08-22
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Nurgül Arslan'ın eşi Özge ve Özlem Arslan'ın babası Belediyeden emekli Ahmet Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kapaklı caminden kaldırılacak olup, Osmanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:50'de Tepe Değirmenler Beyoğlu Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Arslan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FAHRETTİN ASLAN Vefat Tarihi: 2019-08-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Abidin,Akif ve İsmet Aslan'ın kardeşleri Fahrettin Aslan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılacak olup Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Aslan Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ DİNAR Vefat Tarihi: 2019-08-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Fatma Dinar'ın eşi Mürvet,Vildan,Sema,Selver,Veli ve Altan Dinar'ın babaları Nazım Gören'in kayınpederi Ali Dinar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sağlamtaş Caminden kaldırılacak olup Sağlamtaş Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00'da Köprübaşı Benzinlik önünden araç kaldırılacaktır. Dinar Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
|