vefat-edenler
Vefat Edenler - T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Vefat Edenler

KEMAL SARAÇLAR Vefat Tarihi: 2019-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ZAFER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DİLBER SARAÇLAR'IN EŞİ, HİLAL SARAÇLAR'IN BABASI, MERAL, NİHAL, MEHMET VE AYSEN'İN ABİSİ KEMAL SARAÇLAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SOHTEOĞLU CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
ÜMMÜHAN KILIÇKOÇ Vefat Tarihi: 2019-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler MALKARA HEMİT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ÖMER KILIÇKOÇ'UN EŞİ ÜMMÜHAN KILIÇKOÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA MALKARA HEMİT CAMİNDEN KALDIRILARAK HEMİT MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUME'NİN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
FAHRİ ERTÜRK Vefat Tarihi: 2019-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler ÇİFTLİKÖNÜ EŞRAFINDAN ŞÜKRAH ERTÜRK'ÜN EŞİ, EMİNE, AHMET VE YAKUP ERTÜRK'ÜN BABASI TEKEL FABRİKASINDAN EMEKLİ FAHRİ ERTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMASINDAN SONRA ÇİFTLİKÖNÜ CAMİNDEN KALDIRILARAK ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINDA DUYURULUR.
RECEP ERDOĞAN Vefat Tarihi: 2019-04-21
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler YAVUZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME REMZİYE ERDOĞAN'IN EŞİ, ERDİNÇ, AYLA VE AYHAN ERDOĞAN'IN BABASI RECEP ERDOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YUKARI KILIÇLI CAMİNDEN KALDIRILARAK YUKARI KILIÇLI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. SAAT 11:00'DA KÖPRÜBAŞI MEVKİNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR. MERHUM'UN DOST VE YAKINLARINA DUYURULUR.
ÖMER DENİZCİLER Vefat Tarihi: 2019-04-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Şah Recep Denizcilerin oğlu Recep Berk Mert Denizciler'in amcası Ali Ayşe Denizciler'in kardeşi Ömer Denizciler vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN SEZER Vefat Tarihi: 2019-04-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Nalan Sezer'in eşi Buse Sezer Ulutay'ın babası Hasan Sezer vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
VEYSEL GÜLSEREN Vefat Tarihi: 2019-04-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Nedime Gülseren'in eşi İbrahim ve Emine Gülseren'in oğlu Nagihan Eren'in babası Maliyeden Emekli Veysel Gülseren vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Banarlı Yeni Mahalle Caminden kaldırılarak Banarlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:16:15'te İtfaiye önünden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
FATMA YILMAZ Vefat Tarihi: 2019-04-20
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Merhum Rafi Yılmaz'ın eşi Merhume Safiye Kahraman Nefize Yılmaz ve Fethi Yılmaz'ın anneleri Fatma Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra 100 Yıl Tepe caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.