Yüksel, Ankara’dan eli boş dönmedi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Ankara temaslarından eli boş dönmedi. AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret eden Başkan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi’ne kazıcı ve yükleyici bir kepçe kazandırdı. Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Süleymanpaşa Belediyesi’ne hibe edilen iş makinası hafta başında teslim edildi. Başkan Yüksel, aracın testini bizzat gerçekleştirerek, “Allah hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin” dedi.  

   Süleymanpaşa’da, göreve geldiği ilk günden bu yana Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışını ortaya koyan Başkan Yüksel, çalışma hamlesiyle halktan takdir topluyor.
   Belediyenin ve şehrin eksiklerini hızla gidermek hedefiyle çalışan Başkan Yüksel, geçtiğimiz hafta AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile birlikte Ankara’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret ve temaslarının ardından şehre yeni bir iş makinası kazandırmayı başardı.
   Ankara’da, Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Genel Sekreter Birol Ekici ile görüşen Başkan Yüksel ve Başkan Özcan, Süleymanpaşa Belediyesi’nin ihtiyacı olan kazıcı ve yükleyici kepçeyi hibe olarak aldı.
   Yüksel’in kente dönmesinin hemen ardından hibe edilen iş makinası da Pazartesi günü Süleymanpaşa Belediyesi’ne teslim edildi.
   Yeni gelen iş makinasını bizzat inceleyen ve test sürüşü yapan Başkan Yüksel, “Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Sn. Fatma Şahin ve Genel Sekreterimiz Sn. Birol Ekici tarafından Süleymanpaşa Belediyemize hibe edilen Kazıcı Yükleyici Kepçemizi teslim aldık. Aracın belediyemize kazandırılması konusunda desteğini esirgemeyen TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamıza ve Belediyeler Birliği Başkanımız Sn. Fatma Şahin Bakanımıza canı gönülden teşekkür ederim. Allah, hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin; şehrimize hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Haber Tarihi: 07.11.1919
Okunma Sayısı: 789
Etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020