Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Süleymanpaşa Mahalleler Arası Futbol Turnuvası yarın başlıyor

Haber Tarihi: 2019-08-16 12:39:57
Okunma Sayısı: 652

   Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü tarafından organize edilen Mahalleler Arası Halı Saha Turnuvası başlıyor. Turnuvanın kura çekimleri gerçekleştirildi. İlk müsabaka 17 Ağustos’ta.
   Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde düzenlenen “Mahalleler Arası 1. Halı Saha Futbol Turnuvası” için, mahalle muhtarları ve spor temsilcilerinin de katılımıyla kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimi Süleymanpaşa Belediyesi 100. Yıl Gençlik Merkezi toplantı salonunda Kulüp Başkanı Hüseyin Öztekin ve organizasyon komitesi tarafından yapıldı.

ÖZTEKİN: “TURNUVADA 13 MAHALLE TAKIMI YER ALACAK”
   Kulüp Başkanı Öztekin yaptığı açıklamada, “Hürriyet ve Bahçelievler mahallelerinin birlikte girdiği turnuvada toplamda 13 takım yer alacak. 3 grup halinde maçlar gerçekleştirilecek. Profesyonel hakem, sağlık ekipleri ve güvenlik personelinin de hazır bulunacağı turnuva 17 Ağustos 2019 Cumartesi günü Değirmenaltı Mahallesi’nde bulunan halı saha tesislerinde saat 19.00’da oynanacak ilk müsabaka ile başlayacak,” ifadelerin kullandı.

YÜKSEL: “BU TURNUVA BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRECEK”
   Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de sporun birleştiriciliğine vurgu yaparak, “Merkez mahallelerimiz arasında organize edilen ve kamuoyunda çok olumlu karşılanan turnuvada yer alacak takımlara şimdiden başarılar dilerken uzun zaman sonra ilk kez gerçekleştirilecek bu turnuva ile mahalleler arasında birlik, beraberlik ve kardeşliğin pekiştirileceğine inanıyorum,” açıklamasında bulundu.

 

Süleymanpaşa Mahalleler Arası Futbol Turnuvası yarın başlıyor

|