Süleymanpaşa Belediyespor Kulübü bünyesinde kurulan voleybol takımına oyuncu yetiştirmek ve gençlere voleybol sevgisini aşılamak üzere 2000 – 2009 doğumlu çocuklar için voleybol kursu açıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan kulübün antrenörlerinden 3. kademe kıdemli antrenör Hasan Erşahin, “Voleybol insanların tiyatro, sinema gibi ailesi ile izleyebileceği bir spor. Bir spordan öte kültür sanat niteliği taşıyan bir etkinlik. Bu noktada şehrimizde voleybolu geliştirmek için uğraşıyoruz. Şuanda 70 öğrencimiz kurslarına devam ediyor. Yeni gelecek öğrencilerimiz ile şehrimizde voleybolu önemli yerlere getireceğiz.” dedi.

Süleymanpaşa Belediyespor Kulübü bünyesinde faaliyetlerine devam eden voleybol takımının bir diğer antrenörü 1. Kademe kıdemli antrenör Ali İhsan Gök ise altyapının önemine değinirken, “Şuanda mevcut bir takımımız var. Bizler voleybola yeni başlayacak öğrencilerimizle sağlam bir alt yapı kurmak istiyoruz. Altyapımızdan başarılı voleybolcular yetiştirip Tekirdağ’da marka olacak bir takım yaratma amacındayız. “ şeklinde konuştu.

Öte yandan Süleymanpaşa Belediyespor Kulübü Voleybol branşı kursu hakkında 0505 231 88 19 ve 0506 287 44 60 nolu telefonlardan bilgi alınabileceği belirtildi.

Süleymanpaşa Belediyespor Kulübü Voleybol branşı kurs başvuruları başladı