Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Huzurevi sakinleri SEM öğrencileriyle coştu

Haber Tarihi: 2019-08-06 22:21:13
Okunma Sayısı: 652

   Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, huzurevi sakinlerini unutmadı. Belediyeye ait Aydoğdu Sosyal Etkinlik Merkezi'nde (SEM) öğrenim gören öğrencilerle birlikte Zübeyde Hanım Huzurevi'ni ziyaret eden Çınar, yaşlılarla sohbet ederek, öğrencilerin müzik dinletisini izledi.
   Huzurevi sakinlerinin taleplerini dinleyen ve ihtiyaçlarını soran Başkan Yardımcısı Çınar, Süleymanpaşa'da yaşlı vatandaşlara yönelik sunulan hizmetlerin yanısıra, hayata geçirilecek projeleri anlattı.   
   SEM öğrenci grubundan oluşan müzik topluluğunun canlı müzikleri eşliğinde eğlenen huzurevi sakinleri ise gönüllerince eğlendikleri günün sonunda Başkan Yardımcısı Sabri Çınar'a, ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
   Çınar, gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin olarak şunları söyledi: "Süleymanpaşa Belediyesi olarak, sosyal alanda gerçekleştirdiğimiz proje ve etkinliklerle, her kesimden ve her yaştan insana dokunuyoruz. Belediye Başkanımız Sn. Cüneyt Yüksel'in son derece hassasiyet gösterdiği projelerimizin üzerinde titizlikle duruyoruz. Göreve seçilmemizin hemen ardından karşıladığımız Ramazan ayı boyunca, her akşam bir mahalle kurduğumuz 'Gönül Sofrası' iftar programlarımızla başlayan, sonrasında bir çok etkinlikle devam eden sosyal projelerimiz kapsamında bugün Zübeyde Hanım Huzurevi'ni ziyaret ederek, huzurevi sakinlerimizle bir araya geldik. Sohbet ettik, dertleştik, anılarına yolculuk ettik. Nasihatlarına kulak verdik, taleplerini dinledik. Sosyal Etkinlik Merkezi'mizde öğrenim gören kardeşlerimizin müzikleriyle coştuk. Yaşadıkları mutluluğu gözlerinden okuduk. Şehrimizde yaşlılarımıza yönelik sunulan hizmetlerimizi ve projelerimizi anlattık. Yeniden ziyaret sözü vererek, huzurevinden mutlu bir şekilde ayrıldık."
    Çınar, benzer faaliyetlerinin artarak devam edeceğine dikkat çekerek, huzurevi yönetimi ve sakinlerine, gösterdikleri örnek misafirperverlikten ötürü teşekkür etti. 

Huzurevi sakinleri SEM öğrencileriyle coştu

|