Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

|

Tekirdağspor’un yeni yönetiminden Başkan Eşkinat’a ziyaret

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, geçtiğimiz günlerde genel kurulunu gerçekleştiren Tekirdağspor’un yeni yönetim kurulunu makamında ağırladı.
Haber Tarihi: 2017-06-16 16:54:29
Okunma Sayısı: 2486

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, geçtiğimiz günlerde genel kurulunu gerçekleştiren Tekirdağspor’un yeni yönetim kurulunu makamında ağırladı.

Tekirdağspor Kulübü Yönetim Kurulu, Kulüp Başkanı Zeki Sezer eşliğinde Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Eşkinat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek yönetim kuruluna seçilen isimleri tebrik etti ve yeni sezon çalışmalarında başarılar diledi.

SEZER DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağspor’a verdiği desteklerden ötürü Başkan Eşkinat’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Zeki Sezer, yeni dönemde de Süleymanpaşa Belediyesinden destek beklentilerini iletti. Barbaros Mahallesi’nde bulunan belediye hizmet binasının spor tesisi haline getirilerek Tekirdağspor’a tahsis edilecek olmasından son derece mutlu olduklarını dile getiren Sezer, yeni sezonda da uyum içinde çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

EŞKİNAT: TEKİRDAĞSPOR’A DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Başkan Ekrem Eşkinat da Tekirdağspor’a yasaların izin verdiği ölçüde her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirterek yeni sezon için de Tekirdağspor’un yanında olacağının sinyalini verdi. Eşkinat, “Zor bir görev üstlendiniz. Ancak üstesinden geleceğinizden eminim. Süleymanpaşa Belediyesi olarak Tekirdağspor’a desteğimiz sürecek. Tekirdağspor için kanunların bize müsaade ettiği ölçüde elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyiz. Kulübün başarısı için tüm şehir olarak birlikte hareket etmeliyiz,” açıklamasında bulundu.

|