Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. maddesi gereğince 2018 yılı Eylül ayı meclis toplantısını 5 Eylül 2018 Çarşamba günü gerçekleştirdi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlığında Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde saat 10.00'da başlayan toplantıda 10 gündem maddesi ile komisyonlardan ve müdürlüklerden gelen evraklar görüşüldü.

8 KOMİSYON KARARI VE 18 GÜNDEM DIŞI EVRAK KARARA BAĞLANDI

Gündemde yer alan maddelerin görüşülmesinin ardından Temmuz ayındaki meclis toplantısında ihtisas komisyonlarına havale edilen maddelerle ilgili komisyon kararları değerlendirildi. İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen 7 ve Çevre, Sağlık, Diğer İşler Komisyonundan gelen 1 evrak karara bağlandı.

Komisyon kararlarının ardından ise gündem dışı olarak meclise sunulan dosya ve evraklar meclisin onayına sunuldu. 18 gündem dışı evrak da meclis tarafından değerlendirilmeye alındı.

BİR SONRAKİ MECLİS TOPLANTISI 3 EKİM’DE

Ekim ayı meclis toplantısının 3 Ekim 2018 Çarşamba günü Süleymanpaşa Belediyesi 100. Yıl Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirileceği belirtildi.

Süleymanpaşa Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısı gerçekleştirildi