Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, hizmet süresinin başlangıcı olan 2014 yılından bu yana gerçekleştirdiği hizmetleri özetleyen bir kitap yayınladı. Kitap, birçok yönden ilk olma özelliğini taşıyor.

BAŞARI DOLU GURURLU 4 YIL

“Başarı Dolu Gururlu 4 Yıl” isimli kitap, dört yıllık hizmet süresi içinde gerçekleştirilen ve birçoğu Tekirdağ’da ilk kez gerçekleştirilen hizmetler hakkında kısa bilgiler içeriyor.

Kitabı farklı kılan özelliklerden biri de her sayfada bulunan görsel kodlar yardımıyla akıllı mobil cihazlar üzerinden ilgili hizmetin videosunu izleyebilme imkânı sunması. Akıllı telefonun kamerası ile kodun okutulmasının ardından doğrudan o hizmetle ilgili video cep telefonu ekranında oynatılmaya başlıyor.

EŞKİNAT: “BU KİTAP HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ BİR ARŞİV NİTELİĞİNDE”

Kitap hakkında görüşlerini paylaşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Bu kitap bizim dört yıldır bu kent için ürettiğimiz tüm hizmetleri içeren bir belge, bir arşiv, bir rehber niteliğinde. Engelsiz Taksi, Evde Bakım, Bir Yataklık Dünya, Dost Eli Aşevi, Giyim Mağazası, Konukevi, Olgun Kart, Toplu Nikâh ve Sünnet Şölenleri gibi daha sayamadığım sosyal içerikli hizmetler, Bisanthe ve Rodosto markası altında gerçekleştirdiğimiz sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetler, Hamile Gıda Paketleri, Hoş geldin Bebek, Emzirme Kabini, Çocuk Kulübü, Çocuk Ruh Sağlığı Merkezi, Bilimin Eğlenceli Hali, Yaz Okulları, Konservatuvar, Apartmanlar Çocuk Okutuyor gibi anne adaylarımıza, bebeklerimize, çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik çalışmalar, festivallerimiz, şenliklerimiz, Gençlik Merkezlerimiz, Müzelerimiz, farklı kent mobilyaları, süreli ve kitap şeklindeki yayınlarımız, Süleymanpaşa TV, Radyo Mutlu ve daha anlatmakla bitiremeyeceğim kadar çok sayıda farklı ve bu kente değer katan hizmetleri bir araya getirdiğimiz bir çalışma oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,” açıklamasında bulundu.

Süleymanpaşa Belediyesinin dört yıllık hizmetleri kitap oldu