Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Barbaros, Ertuğrul ve Gündoğdu Mahallelerinde bozulan yollarda çalışma yaptı.

Süleymanpaşa Belediyesi sınırları içerisinde çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çeşitli sebeplerle tahribata uğramış yollarda vatandaşların talepleri doğrultusunda yenilemeler gerçekleştirdi. Bozulan kilit taşlarını yollardan söküp çöküntüleri gideren ekipler yeni kilit taşlarını bozuk yerlere döşediler.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Kadrolarımızın tamamlanması ile birlikte her geçen gün yapılan çalışmaları ilerletip arttırıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Süleymanpaşa Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ya da Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin çalışması olmayan yerlerde vatandaşlarımızın acil talepleri doğrultusunda müdahaleler gerçekleştiriyorlar. Önümüz kış. Bu nedenle çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırıp şehrimizi kış şartlarına hazır hale getirmek istiyoruz.” diye konuştu.

Süleymanpaşa Belediyesi yol onarım çalışmalarına devam ediyor