Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, belediye meclisi toplantısında görüşülen Süleymanpaşa Belediyesi’nin logosu için yarışma yapılmasını kararlaştırdı.

Süleymanpaşa Belediye Meclis Kültür Komisyonu tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, Süleymanpaşa Belediye Meclisi ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın onayı ile alınan karar göre düzenlenecek yarışma ile ilgili detaylı bilgiler www.suleymanpasa.bel.tr adresinden yayınlandı.

Dereceye giren eserlere ödüllerin verileceği yarışmada Birincilik Ödülü: 15.000 TL. + Plaket ve Katılım Belgesi, İkincilik Ödülü: 10.000 TL. + Plaket ve katılım Belgesi, Üçüncülük Ödülü: 5.000 TL. + Plaket ve katılım Belgesi Mansiyon Ödülleri ise : 2.500 TL. + Plaket ve katılım Belgesi olarak kararlaştırıldı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Kurumsal Logo Yarışması Şartnamesi de www.suleymanpasa.bel.tr adresinden yayınlanırken son teslim tarihi olarak 02 Haziran 2014 tarihi belirlendi.

Öte yandan jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonrası derece girenlerin 16 Haziran 2014 tarihinde açıklanacağı belirtilirken ödül töreni ise 21 Haziran 2014 tarihinde yapılacak.

Detaylı bilgi www.suleymanpasa.bel.tr adresinde..

Süleymanpaşa Belediyesi logo yarışması düzenliyor