Süleymanpaşa Belediyesi karla mücadele için hazırlıklarını tamamladı

12 Ocak Çarşamba sabahı Süleymanpaşa’da yaşayan Tekirdağlılar, yoğun kar yağışı ile uyanırken Süleymanpaşa Belediyesi tüm imkânları ile kar yağışının yaratabileceği olumsuzluklara karşı önlemlerini aldı.

Tuzlama ve kar küreme araçları ile geçtiğimiz hafta sonundan bu yana tüm hazırlıklarını tamamlayan Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kar yağışının başlaması ile birlikte yollarda herhangi bir olumsuzluğa mahal vermemek adına çalışmalara başladı.

BUZLANMAYA KARŞI ÖNLEM ALINDI

Sabah saatlerinde şiddetini arttıran kar yağışı ile birlikte, buzlanma meydana gelebilecek yollarda çalışmaları yoğunlaştıran ekipler, tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi. Kar birikimi yaşanan yollara da en kısa sürede müdahale eden Fen İşleri Müdürlüğü, yolların açık kalması için özellikle kırsal mahallelerde çalışmalarına ağırlık verdi.

Haberin hazırlandığı an itibariyle Süleymanpaşa Belediyesi sorumluluk bölgelerinde herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşılmaması sevindirirken, tüm ekiplerin seferber edildiği Süleymanpaşa Belediyesi, çalışmalarını aralıksız ve mesai mefhumu gözetmeden sürdürüyor.

Haber Tarihi: 12.01.2022
Okunma Sayısı: 351
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020