Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın her mahalleye Atatürk Meydanı yapma projesinde meydanlar bir bir açılmaya devam ediyor.

Karacakılavuz Mahallesi ile başlayan açılışlar geçtiğimiz ay Semetli Mahallesi’nde yapılan açılış ile devam ederken Başkan Eşkinat’ın projesi vatandaşlar tarafından takdir ediliyor.

EŞKİNAT: “KÖYDE YAŞAYAN HEMŞERİLERİMİZİN PROJEYE SIKI SIKI SAHİP ÇIKTIĞINI GÖRDÜK”

Özellikle köyden mahalleye dönüştürülen yerlerde yapılan Atatürk Meydanı çalışmasıyla ilgili konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “Şu ana kadar yapılan açılışlarda köyde yaşayan hemşerilerimizin projeye sıkı sıkı sahip çıktığını gördük. Neredeyse her köyden mahalleye dönüştürülen yerleşim yerimizden çok büyük bir talep var. Her ay bir meydan açma hedefiyle çıktığımız yolda şimdi sıra Naip Mahallemizde. Önümüzdeki günlerde Atatürk Meydanımızı açmanın gururunu hep birlikte yaşayacağız.” dedi.

“GAZİLERİMİZ VE HALKIMIZLA BİRLİKTE TÜM KÖYLERİMİZDE ATATÜRK MEYDANLARIMIZI AÇACAĞIZ”

Tüm köylerde Atatürk Meydanı açmayı hedeflediklerinin altını çizen Başkan Eşkinat; “Önce Karacakılavuz, sonra Semetli, şimdi Naip, ardından Karacamurat ve diğer köylerimiz. Gazilerimiz ve halkımızla birlikte tüm köylerimizde Atatürk meydanlarımızı açacağız. Bu ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ne şehirlerimizden ne de kalbimizden silemeyecekler.” ifadelerini kullandı.

Naip Mahallesi Atatürk Meydanı’na kavuşuyor