Geçtiğimiz yıl yapılan yarışlarda Türkiye Şampiyonu olup Avrupa Şampiyonasına katılan ve oradan da Avrupa 4.’sü unvanı kazanan Özel Milli Sporcu Ataberk Yücel, Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne katıldı.

ATABERK YÜCEL: “TEKİRDAĞ’IN GURURU OLACAĞIMA İNANIYORUM”

Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Yüzme Antrenörü Gökçe Kıran ile birlikte çalışmalara başlayan özel milli sporcu Ataberk Yücel, yeni sezon hazırlıklarına devam ederken bir kez daha Tekirdağ’ın gururu olacağına inandığını ve bu yolda çalışmalarını arttırdığını dile getirdi.

BAŞKAN EŞKİNAT’A DESTEĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten Yücel; “Süleymanpaşa Belediyesi’nin desteği ile başarılarımıza yenilerini ekleyeceğiz. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a ve antrenörüm Gökçe Kıran’a bana desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

GÖKÇE KIRAN: “ATABERK GEÇMİŞ PERFORMANSINI GÖLGEDE BIRAKABİLECEK POTANSİYELE SAHİP”

Yüzme Antrenörü Gökçe Kıran ise Ataberk’in geçmiş performansını gölgede bırakabilecek potansiyele sahil olduğunu düşündüğünü ifade etti. Kıran çalışmaları hızlandırdıklarını ve yeni yarış sezonuna hazır olduklarını söyledi.

Milli yüzücü Ataberk Yücel Süleymanpaşa Belediye Gençlik Spor’a katıldı