Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Altınova Mahallesi’nde bulunan Çocuk Akademisi ve Aydoğdu Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi öğrencileri ile bir araya geldi. Eşkinat, kendisiyle bayramlaşan çocuklara çeşitli bayram hediyeleri verdi.

ÇOCUK AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ EL ÖPÜP RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Altınova Mahallesi’nde bulunan ve 3-6 yaş arası çocuklara Montessori eğitimi veren Çocuk Akademisi öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a bayram ziyaretinde bulundu. Kendi yaptıkları bayram tebrik kartları ile çiçek verip el öperek Ramazan Bayramı’nı kutlayan çocuklara teşekkür eden Başkan Eşkinat, çeşitli hediyeler vererek çocukların bayram sevincine ortak oldu.

AYDOĞDU SEM ÖĞRENCİLERİ DE EŞKİNAT’I ZİYARET ETTİ

Daha sonra Aydoğdu Mahallesi’nde dezavantajlı kesime hizmet veren Sosyal Etkinlik Merkezi (SEM) öğrencileri de Başkan Eşkinat’a bayram ziyaretinde bulundular. Eşkinat’a çiçek takdim eden çocuklarla hatıra fotoğrafı çektiren Eşkinat, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek çocuklara ve öğretmenlerine teşekkür etti.

MİLLETVEKİLİ ÖZTRAK DA EŞLİK ETTİ

Ziyarette Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak da eşlik ederken, Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral, Volkan Berkay Çakır ve Mehmet Hilmi İşsever de katılım gösterdi.

Başkan Eşkinat Çocuk Akademisi ve Aydoğdu SEM öğrencileri ile bayramlaştı