haber
- T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Başkan Yüksel Berat Kandilinde vatandaşlara kandil simidi ikram etti

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Berat Kandili dolayısıyla Tekira AVM ve Orta Cami önünde vatandaşlara kandil simidi ikram etti. Yüksel, tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenerek kandillerini tebrik etti.

19 Nisan Cuma gününe denk gelen Berat Kandili dolayısıyla Tekira AVM önünde kurulan stantta Cuma Namazı sonrası vatandaşlara kandil simidi dağıtan Başkan Yüksel’e Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar da eşlik etti.

YÜKSEL: “BERAT KANDİLİ VAZGEÇİLMEZ BİR ÖNEME SAHİPTİR”

Berat Kandili dolayısıyla açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Anlam ve gönül dünyamıza ışık tutan Berat Kandili, tıpkı diğer kandil geceleri gibi toplumumuz için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. İnanıyorum ki, bu özel gece dolayısıyla, tüm vatandaşlarımız vicdani bir muhasebe yapacak, dargınlıkları ve küskünlükleri unutacak, barışın, dostluğun ve kardeşliğimizin pekiştirilmesi için çaba harcayacaktır. Biz de hem mübarek Cuma günü hem de Berat Kandilimizi vatandaşlarımızla birlikte kutladık. Allah kabul etsin.” diye konuştu.

MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMINA KATILIP VATANDAŞLARIN KANDİLİNİ TEBRİK ETTİ

Akşam programında Berat Kandili dolayısıyla Tekirdağ İl Müftülüğü tarafından Ortacamii’de gerçekleştirilen Mevlid-i Şerif programına katılan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, programın ardından vatandaşların kandilini tebrik ederek, kandil simidi ikram etti.

Öte yandan Altınova ve Değirmenaltı Mahallelerinde de Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşlara kandil simidi dağıtılarak kandil tebriki yapıldı.

Haber Tarihi: 2019-04-20 00:32:45
Okunma Sayısı: 549