Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Altınova Mahallesi’nde yapımına devam edilen sahil yürüyüş yolu ile ilgili incelemelerde bulundu.

Yaklaşık bir saat boyunca Altınova sahil şeridinde yapılan çalışmaları karış karış inceleyen Başkan Eşkinat, vatandaşlardan bilgi alıp istek ve şikayetlerini dinledi.

Vatandaşlar yapılan çalışmaları ve Başkan Eşkinat’ın incelemelerini takdir ederlerken Altınova sahil yürüyüş yolunun bitimine çok az kaldığının altını çizen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Altınova sahilimizde yürüttüğümüz çalışmalar 15- 20 gün içinde tamamlanacak. Çalışmaların ardından Altınova’nın çehresi değişecek. Vatandaşlarımız yaz-kış demeden yürüyüş yapıp dinlenebileceği,  spor yapıp denizin keyfini süreceği eşsiz bir alana sahip olacak.” dedi.

Altınova Mahallesi dışında Süleymanpaşa’nın 72 mahallesi daha olduğunun bilincinde olduğunu ve her mahalle için projelerinin olduğunu ifade eden Ekrem Eşkinat, “Altınova sahilinden başlayan çalışmalarımız tüm şehre yayılacak. Seçim döneminde verdiğimiz sözlerin, vaad ettiğimiz her şeyin 5 yıl içinde birer birer yapıldığını vatandaşlarımız görecek. Süleymanpaşa’yı modern bir kente dönüştürmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz, yapacağız da..” İfadelerini kullandı.

Başkan Eşkinat Altınova sahilinde incelemelerde bulundu