Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Altınova Mahallesi’nde yapımına devam edilen sahil yürüyüş yolu çalışmaları, yol yapım çalışmaları ve parkları incelerken vatandaşların şikayetlerini dinleyip görüş alışverişinde bulundu.

ALTINOVA SAHİLİNE VOLEYBOL SAHASI DA YAPILACAK

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Telat Akköse, Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Halit Ariş, Altınova Mahalle Muhtarı Hüseyin Ülker ve vatandaşlar ile birlikte öncelikle sahil yürüyüş yolunun son durumu hakkında bilgi alan Eşkinat, yürüyüş yolunun içerisindeki basketbol sahasının yanındaki alana da voleybol sahası yapılması için talimat verdi.

“ALTINOVA SAHİLİ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

Vatandaşlarla sık sık görüş alışverişinde bulunan Eşkinat; “Altınova sahili bizim için çok değerli. Sahil yürüyüş yolu ile vatandaşlarımıza değerli bir alan sunmuş olacağız. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda önümüzdeki günlerde de hizmetlerimiz artarak devam edecek. Altınova sahilindeki çalışmalar bittiğinde burası Süleymanpaşa’nın yükselen değerlerinden biri olacak.” dedi.

PARKLAR VE BOZUK YOLLARI YERİNDE İNCELEDİ

Sahil yürüyüş yolunun ardından Altınova Mahallesi’nde parkları inceleyen Başkan Eşkinat ve beraberindekilerin son durağı ise Altınova Mahallesi’nin en büyük sorunu olan ara yollar oldu.

Bozuk yollar ile Altınova Mahallesi incelemelerine devam eden Başkan Eşkinat, Altınova Mahallesi Muhtarı Hüseyin Ülker’in yönlendirmesi doğrultusunda yapılmayı bekleyen ve yapımına başlanan sokak yollarını yerinde gördü.

BAŞKAN EŞKİNAT DÜĞÜN KONVOYUNUN ÖNÜNÜ KESTİ

Öte yandan incelemeler sırasında yoldan geçen düğün konvoyunun da önünü kesen Başkan Eşkinat, aileye mutluluklar dilerken düğün arabasından havlu ve zarf alarak konvoydakilerin yüzünü güldürerek unutulmaz bir anı yaşattı.

“ALTINOVA MAHALLESİ’NDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK”

İncelemeler sonrası açıklamalarda bulunan Eşkinat; “Altınova Mahallemizde çalışmalar doludizgin devam ediyor. Burada karşılaştığımız en büyük sorun olan yollarımız ile ilgili çalışmalara da başladık. Ekiplerimiz yol çalışmalarını en çabuk bir şekilde bitirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.” şeklinde konuştu.

Başkan Eşkinat Altınova Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi