Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

|

Asyaport ve TORSAB İnceleme Komisyonu Asyaport’u yerinde inceledi

Haber Tarihi: 2014-06-24 15:41:28
Okunma Sayısı: 3616

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından oluşturulan Asyaport ve TORSAB İnceleme Komisyonu ikinci toplantısını gerçekleştirirdi. Toplantı sonrası Asyaport Limanı’nda incelemelerde bulunan komisyon liman sahibi Ahmet Soyuer’den bilgiler aldı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat Başkanlığı’nda toplanan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi Asyaport ve TORSAB İnceleme Komisyonu, Asyaport Limanı’na giderken liman sahibi Ahmet Soyuer tarafından karşılandı.

Soyuer’in ofisinde bir süre limanın yapılışı ve son gelinen nokta hakkında bilgiler alan komisyon üyeleri, yapımı devam eden limanda incelemeler yaptı.

Liman sahibi Ahmet Soyuer’in yerinde inceleme şeklinde bilgilendirdiği ve sunum yaptığı Asyaport ve TORSAB İnceleme Komisyonu, yaklaşık 3 saatlik incelemenin ardından Asyaport Limanı’ndan ayrıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi Asyaport ve TORSAB İnceleme Komisyonu toplantı ve inceleme gezisine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kamil Günay, Çerkezköy Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ensar Sivri, Malkara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Orkun Ekrem Yılmaz ve Ergene Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Bakır katıldı.

|