Vefat Edenler

AHMET ALGIN Vefat Tarihi: 2018-07-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Emine Algın'ın eşi İlker Algın ve Funda Söylemez'in babası Tarım il Müdürlüğünden emekli Ahmet Algın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova yeni caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AHMET ACARTÜRK Vefat Tarihi: 2018-07-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhume Necla Acartük'ün eşi Avukat Gülçin Acartürk ve İç Mimar Elçin Acartürk'ün babaları çarşı esnaflarından Ahmet Acartürk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
GÜNGÖR ÖZEL Vefat Tarihi: 2018-07-18
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Köy Hizmetlerinden Emekli Mustafa Özer'in eşi SGK çalışanı Hakan Özel Feriha Arer ve Sema Özel'in anneleri Güngör Özel vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
İBRAHİM KIRAN Vefat Tarihi: 2018-07-17
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca Mahallesi sakinlerinden Merhum Necip ve Fevziye Kıran'ın oğlu Selver Enver Münevver ve Filiz'in ağabeyleri İbrahim Kıran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortaca caminden kaldırılarak Ortaca mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat:12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
CEYHUN ÇİÇEKDAĞ Vefat Tarihi: 2018-07-15
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Vahap ve Öznur Çiçekdağ'ın oğulları Ceyda Çiçekdağ'ın kardeşi Saim Çiçekdağ ve Mehmet Özyün'ün torunları Ceyhun Çiçekdağ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı Caminden kaldırılarak Kaşıkçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Hükümet önünden ve Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır.Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
ESMA YAVUZ Vefat Tarihi: 2018-07-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden Hacı Kamil Yavuz'un eşi, Remziye ve Rıdvan Yavuz'un annesi Hacı Esma Yavuz Vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Softeoğlu caminden kaldırılarak Eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
SABRİYE CANAY Vefat Tarihi: 2018-07-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden Osman Canay'ın eşi, Kadriye Gültekin ve Erdoğan Canay'ın annesi Sabriye Canay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
ARZU DEMİR Vefat Tarihi: 2018-07-14
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Generli mahallesi eski kömürcülerden Sedat Demir'in kızı, Köprübaşı traktörcülerinden Vedat Demir'in kardeşi Arzu Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Generli caminden kaldırılarak Generli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'd Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.