haber
- T.C. Süleymanpaşa Belediyesi
Web Sitemiz ile ilgili sorularınız için 0850 450 5959 dahili 3312 Mert ÇAKIRBAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Başkan Yüksel, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programına katıldı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programına katıldı.

Tekirdağ Valiliği önünde başlayan törenlerde Atatürk Anıtı’na çelenk sunulurken; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda Saygı Duruşu’nda bulunularak İstiklal Marşımız hep bir ağızdan okundu.

KUTLAMA PROGRAMI AMFİ TİYATRO’DA DEVAM ETTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı sahil amfi tiyatroda devam etti.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in de yakından takip ettiği programa Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Garnizon Komutanı Cumhur Mustafa Kıcanaoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, il ve ilçe protokolü ile vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ TESLİM EDİLDİ

Amfi tiyatronun tıklım tıklım dolduğu etkinlik İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’ın konuşması ile başlarken ilkokul öğrencileri arasında düzenlenen resim ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN YÜKSEL’E YOĞUN İLGİ

Şehit Mehmet Şengül Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan Temsili Meclis Canlandırması ile devam eden program yaklaşık 2 saat sürerken çocukların Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e ilgisi görülmeye değerdi.

Haber Tarihi: 2019-04-23 13:04:52
Okunma Sayısı: 689